Huvitav

„Julged hoolida?“ portaalis on „Hoolivalt keskkonnast!“ kuu

  • Kuupäev: 04.08.2014
    Autor: Ande Etti
Koostöös heade ja asjatundlike partneritega oleme augustikuuks „Julged hoolida?" portaali koondanud laia valiku teemasid, mis ühest või teisest küljest avavad meie elukeskkonnaga seotud probleemkohti.
Vaatleme keskkonna teemat laiemalt kui vaid looduskeskkonda  - mõtleme sellest kui üldisest füüsilisest, sotsiaalsest ja kultuurilisest ümbritsevast, mis kõik meid igapäevaselt mõjutab.

Keskkonna teemal kirjutavad augustikuus www.julgedhoolida.ee portaalis Keskkonnaameti, Mürgistusteabekeskuse, Keskkonnaministeeriumi, MTÜ Eesti Pakendiringluse, Minulaps.ee, Eesti Roheline Liikumine MTÜ ja Tööinspektsiooni esindajad ning avaldame loo ka Bioneeri kaasautori sulest.

Ootame lugema:
„Julged hoolida?" Facebooki-lehel on üle 25 500 kasutaja. „Julged hoolida?" portaal asub aadressil www.julgedhoolida.ee.

Liikumise „Julged hoolida?" on G4S Eesti loonud tõstatamaks sotsiaalseid teemasid. Kajastame oma portaalis www.julgedhoolida.ee ja sotsiaalmeedias www.facebook.com/julgedhoolida laia spektrit teemasid, mis kõik üht või teistpidi mõjutavad meie turvalisust ja elukeskkonna terviklikkust. „Julged hoolida?" on infoportaal, mis koondab asjalikke, huvitavaid ja usaldusväärseid artikleid ja nõuandeid turvalisuse teemadel. 

Eesti Terviseedenduse Ühing tunnustas AS G4S Eestit "Julged hoolida?" tegevuste eest Aasta Tervisesõber 2013 tiitliga.

Kategooriad: Huvitav   Julged hoolida?  

Kommentaarid

Lisa kommentaar