Huvitav

Kolleeg korraldab: reedesed rannajooksud Stroomil

  • Kuupäev: 09.06.2014
    Autor: G4S Eesti
Roel Pedanik on meie lennujulgestustöötaja, kes on viimasel kuuel aastal teinud tööd Tallinna õhuväravas. Oma teises elus on ta personaaltreener ning pühendunud sportlane, kes enda sõnul „teeb sporti igal vabal hetkel". Ühel päeval tekkis Roelil ja tema mõttekaaslasel Sandra Leebenil vahva mõte: korraldaks õige rannajooksude sarja: koguks randa hea seltskonna, jookseks paraja distantsi - mitte rohkem kui 3 kilomeetrit - ning teeks pärast koos joogat. 

Mõeldud-tehtud. Esimene rannajooksude kogunemine toimub 30. mail Stroomi rannas rannahoone juures.

Osalema on oodatud nii algajad kui edasijõudnud, jooksulembelised ja need, kes tervisejooksu rõõme veel enda jaoks avastanud ei ole. Jooks lõppeb lõõgastava joogaga, seega tasub kaasa võtta joogamatt või rätik. Täiskasvanutele on osavõtutasu € 4, lastele alla 12.eluaasta tasuta.

Jooksule eelneb venitus ja soojendus - Roel tutvustab õigeid võtteid. Jooks toimub liival, seetõttu soovitab ta tulla tossudega, et palja jalu 3-kilomeetrise lõigu läbimine ei osutuks liialt koormavaks. „Trenni tegemine ei tohiks olla ebameeldiv kohustus, vaid vaba valik. Valik elada terve ja õnnelikuna," ütleb Roel ning lisab, et reedesed õhtused jooksud aitavad kindlasti kaasa ka parema suvevormi saavutamisele. „Tänaseks on meil ligi 20 jooksu- ja jooga huvilist juba koos, kui soovijaid tuleb juurde – on meil ainult hea meel. Loodan, et meiega ühinevad ka lennujaama kolleegid," lisab Roel. Tema sõnul ei rannajooksjate rühm olla liialt suur: „40 inimest on maksimum.". Roeli plaani järgi võtavad reedesed „tervisepalad" ligi poolteist tundi, mis tähendab, et pärast on terve õhtu terves kehas terve vaim.

Tule ja tee tutvust tervisliku eluviisiga
Rannajooksjaid juhendavad ning tehnikat õpetavad personaaltreenerid Kristi Krull (TallinnStrong) ja Roel Pedanik (Mojo Makers). Toitumisalast nõu jagab toitumisnõustaja Sandra Leeben.
Kõige pühendunumaid jooksjaid premeeritakse Rannajooksu hooaja lõpus auhindadega.

Jäta meelde!
  • Jooksud toimuvad suvekuudel igal reedel kell 19:00 Stroomi rannas kogunemisega rannahoone juures. 
  • Randa trenni kaasa võetud asjade pärast ei pea muretsema, jooksmise ajal hoitakse neil silm peal.
  • Trenni tegemine ei tohiks olla ebameeldiv kohustus, vaid vaba valik. Valik elada terve ja õnnelikuna.
Info ja registreerimine:
Roel Pedanik 
Mojo Makers: Nutrition and Fitness
Tel: 51 56 234
roel.pedanik@net.g4s.ee
www.mojo-makers.com
www.facebook.com/MakeMyMojo

Sandra Leeben
Toitumisnõustaja, Eesti Toitumisnõustajate Ühingu tegevliige
sandra_leeben@hotmail.com
Kategooriad: Huvitav   Meie töötajad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar