Huvitav

„Julged hoolida?“ arenes turvaportaaliks

  • Kuupäev: 06.06.2014
    Autor: Ande Etti
G4S Eesti algatatud „Julged hoolida?" liikumine, mis 2010. aastast tegutseb informatiivse sotsiaalmeediakanalina, on arenenud turvalisusportaaliks, mille artiklid on kättesaadavad domeenil www.julgedhoolida.ee
Üle 25 000 kasutajaga sotsiaalmeedia kanal „Julged hoolida?" jätkab tegevust ka Facebookis, kuid edaspidi on avaldatud artiklid kättesaadavad ka neile, kes sotsiaalmeediat ei kasuta, samuti nutiseadmete kasutajatele. 

„Edaspidi koondame turvalise elukeskkonna teemalised nõuanded ja artiklid veebilehele, mis ei tähenda, et sotsiaalmeedia kaudu uudised enam mugavasti lugejateni ei jõuaks. Küll annab uus portaal võimaluse turvalisuse teemadega kursis olla kõigil neil, kes Facebooki ei kasuta," kommenteeris G4S Eesti juhatuse esimees Priit Sarapuu.

„Portaali kolimine domeenile www.julgedhoolida.ee võimaldab meil kaasata lugejate hulka need inimesed, kes ei kasuta Faceboooki; need, kes küll kasutavad, aga ei ole meie lehe fännid ning inimesed, kes soovivad meie artikleid lugeda mobiilselt või tahvelarvutist," sõnas Sarapuu. „Rõõm  on meil selle üle, et „Julged hoolida?" teemade tõstatamisel on palju ideid tulnud G4Si töötajatelt, kellel üks või teine teema südamel on. Heameelt teeb ka see, et nii mõnigi kord on meie inimesed valmis ka südamelähedasel teemal kirjutama ja oma mõtteid jagama. Näiteks hiljuti jagas oma teadmisi mitmel teemal G4S Eesti andmeturbejuht Tarvi Raudmägi".

„Julged hoolida?" ettevõtmine tähistas sügisel oma 3. sünnipäeva ning praeguseks on Facebooki-lehel üle 25 000 kasutaja. „Julged hoolida?" asub aadressil www.julgedhoolida.ee.

Sel kuul on „Julged hoolida?" lehel päevakajaline liiklusturvalisus. Soovitame värskeid artikleid:
Sotsiaalmeediakanali „Julged hoolida?", millel on kasutajaid üle 25 000, on G4S Eesti loonud tõstatamaks sotsiaalseid teemasid. Kajastame oma lehel laia spektrit teemasid, mis kõik üht või teistpidi mõjutavad meie turvalisust ja elukeskkonna terviklikkust. „Julged hoolida?" on infoportaal, mis koondab asjalikke, huvitavaid ja usaldusväärseid artikleid ja nõuandeid turvalisuse teemadel. 
Eesti Terviseedenduse Ühing tunnustas AS G4S Eestit "Julged hoolida?" tegevuste eest Aasta Tervisesõber 2013 tiitliga.

Kategooriad: Huvitav   Turvasoovitused   Julged hoolida?  

Kommentaarid

Lisa kommentaar