Huvitav

Hoiame pöialt 188-kilomeetrilise jalgsiretke nelikule

  • Kuupäev: 17.05.2013


Täna varahommikul alustasid jalgsiretke Tartust Tallinnasse neli Tartu kulturisti eesotsas TÜASKi treeneri ja meie sularahavedaja Silvar Rückenbergiga. Üritus kannab pealkirja "Kuidas Tartu mehed ja naised Tartust Tallinna jala trenni läksid!"

Vaprate matkaliste eesmärgiks on kõndida nii päeval kui ka öösel - pausi pidamata. Retke pikkuseks on ligikaudu 188 kilomeetrit.

Rännak algas täna, 17. mai varahommikul kell neli Piibe maanteel Tartu linna sildi juurest, retke orienteeruvaks kestvuseks on arvestatud 36-40 tundi. "Tahame öelda inimestele, et endale tuleb pidevalt esitada väljakutseid ning laiendada oma võimekuse piire. Inimene peab tahtma kombata enda füüsilisi ja vaimseid võimeid. Ilmselt vaimule saab meie ettevõtmine isegi suurem väljakutse olema kui kehale. Usun, et selle retkega saan ma enda kohta palju uut teada - nii inimese kui ka sportlase kohta. Eks selleks, et teada, kui magus on magus, pead sa teadma, mis maitsega on hapu või mõru. Ootused retkele on väga suured," ütles Silvar Rückenberg.

Muuseas, ka kõik huvilised on oodatud (kas täielikult või osaliselt) Tartu kulturistidega kaasa jalutama.

Hoiame Silvarile pöialt, rännaku toimetusi kajastatakse Fitness.ee foorumis: Silvar Rückenberg -Team Fast


Kategooriad: Huvitav   Meie töötajad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar