Huvitav

Infokaitseteenus: teekond Tallinnast Honolulusse

  • Kuupäev: 28.03.2013
    Autor: G4S

 G4S Eesti tütarettevõte AS Ühisteenused on pakkunud infokaitseteenust alates 2012 aasta aprillist. Ühinemise tulemusel on teenus muutunud klientide jaoks turvalisemaks ja operatiivsemaks.

Alates aprillist 2012 on Ühisteenused andnud teenusele uue hingamise ja näo.  Kõik suuremad muutused on teostatud ning realiseerime jooksvalt püstitatud eesmärke.

Eesmärkide saavutamisel on suur roll täita ka G4S´il, kelle müügimeeskond aktiivselt infokaitseteenust klientidele tutvustab ning järjest tehinguid lukku lööb. Lisaks tagab G4S kuller igapäevaselt andmekandjate turvalise ning konfidentsiaalse transpordi.

Teenus kasvab jõudsalt ja õnneks on arenguruumi veel palju. Jätkame samas tempos ning koostöö tulemusel tagame klientidele kõige turvalisema infokaitseteenuse, mida Eesti turul on võimalik pakkuda.

Et saada parema ülevaate sellest, mida Inkoitseteenus endast kujutab, vaadakem otsa arvudele ja kogustele. Ühes kuus hävitatakse infokaitse teenuse raames keskmiselt 120 tonni dokumente. Kui asetada iga A4 mõõdus leht pikuti üksteise järgi, siis 120 tonni dokumentide kogupikkus on ligikaudu 11812,5 kilomeetrit ehk paberitest saaks teha teekonna Tallinnast Honolulusse. Aasta kogus, mis hävitatakse, on ligikaudu 1450 tonni - edasi võib igaüks juba ise arvutada.

Suurimad kliendid, kes kasutavad infokaitseteenust ja kellel on alaliselt üle 20 püsikoguja: SEB, Nordea, Danske, Bigbank, Eesti Töötukassa, Eesti Energia, EVR Cargo, Tartu Ülikool, Politsei- ja Piirivalveamet ja mõned veel lisaks. Poole aasta jooksul on lisandunud ka mõned suurkliendid, kes peamiselt saadavad dokumente hävitusse ühekordsete kogustena ja rohkem kui 5000kg korraga: Statistikaamet, Rautakesko, Eesti Energia Narva Elektrijaamad. Heameel tõdeda, et ettevõtted, kes on kunagi infokaitseteenust kasutanud, pöörduvad vajadusel meie juurde tagasi.

Kindlasti lugege lisainfot veebilehelt www.infokaitseteenus.ee,

 

 

 

Kategooriad: Huvitav  

Kommentaarid

Lisa kommentaar