Sinu eest valvel!

Huvitav

Toetame õdede Luikede olümpiaettevalmistust

  • Kuupäev: 17.12.2012
    Autor: Julia Garanža
õed Luiged

Fotol: õed Keenia treeninglaagris

G4S toetab Tartu Ülikooli Akadeemilise spordiklubi maratonitalentidest õdede Liina, Leila ja Lily Luige olümpiaettevalmistust 4 000 euroga.

Tartust pärit kolmikõdede Leila, Liina ja Lily Luige näol on tegemist uue põlvkonna Eesti pikamaajooksjatega, kes on konkurentsivõimelised ka rahvusvahelisel areenil. Õdede eesmärgiks on joosta edukalt 2016. aasta olümpiamaratonil. Tüdrukud, kes alustasid korrapäraseid jooksutreeninguid Harry Lembergi juhendamisel 2010. aasta kevadel on paari aastaga jõudnud Eesti pikamaajooksu paremikku. Kõigi kolme õe viimased maratonitulemused on olnud paljulubavad: üks õdedest - Leila Luik täitis ka Amsterdami maratonil ajaga 2.40.10 järgmise aasta maailmameistrivõistluste osavõtunormi.

Kolmik on jõudnud tasemeni, kus edasiliikumiseks spordis peab treeningtegevus muutuma järjest professionaalsemaks, mida on võimalik ellu viia vaid koostöös toetajatega. Uuest aastast paneb kolmikõdede olümpiaettevalmistusele õla alla Eesti spordi üks suuremaid toetajaid turvafirma G4S.

„Lisaks enda tahtejõule ja tihedale trennikavale on lootustandva sportlase kujunemisel suur roll ka taustajõududel. Suuri eesmärke on kergem saavutada, kui leiad toetajad, kes usuvad su edusse ja innustavad unistused ellu viima. Peale ühise spordihuvi, on G4Sil Luige õdedega ka teine oluline seos – tublid jooksjad on osa meie rannavalve tööperest, aidates suviti hoolitseda Tartu randade turvalisuse eest,“ lisas AS G4S Eesti juhatuse esimees Priit Sarapuu.

G4S on korvpalli meistriliiga nimepartner ja Eesti Korvpalliliidu suursponsor, andes oma panuse nii täiskasvanute rahvuskoondise kui ka noorkorvpallurite arengule. Rahvusvaheline turvakontsern G4S toetab noori sporditalente globaalse toetusprogrammi G4S 4teen kaudu, kuhu on kuulunud ka Juunioride maailmameister kettaheites ja vasaraheites Margus Hunt.

4000 eurot_õed Luiged

TÜ ASK juhatuse liige Harry Lemberg ja AS G4S Eesti juhatuse esimees Priit SarapuuKategooriad: Huvitav   Lapsed ja noored   Rannavalve   Meie töötajad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar