Sinu eest valvel!

Huvitav

Turvalist Uut Aastat!

  • Kuupäev: 31.12.2011
    Autor: G4S Eesti

Iga uueaasta alguses saadab G4S oma klientidele uusaastatervituse. Kui eelmisel aastal kandsid meie häid uue aasta soove doomino klotsidest ehitatud kujundid ja üleeelmisel aastal kaunid liivamaalingud ning üleüleeelmisel aastal mahlakate väljenditega animatsioon, siis tänavu tervitab 2012. aastat armas joonisfilm.G4Si 2012. aasta uusaastatervituse juures tegi kõige raskema ja suurema töö ära 10-aastane Maria Solei Järvet, Gustav Adolfi Gümnaasiumi 4. klassi õpilane. Enne Maria Solei loo sündi vestlesime tema klassikaaslastega ja neilt kuuldud info oli tervitusteksti aluseks. Vestlustest lastega koorus välja, et selles vanuses lastel on turvalisusest ja turvatöötajate rollist meie ühiskonnas juba väga selge ettekujutus olemas.

Filmimine ise võttis aega ligi seitse tundi, duubleid tuli teha mitu ja kui pilt sassi läks, tuli kõigega uuesti alustada. Pildile jõudis ka mitmeid selliseid elemente, millega algselt arvestatud ei olnud. Näiteks tuli filmimise ajal stuudiosse tore mustakarvaline koer, kes oma elava loomu tõttu ka joonistusele jõudis ja mitmel korral ennast tervituses ilmutab. Samamoodi jõudis päriselu tervitusse ka Maria Solei väikese rübliku venna näol, kes pidevalt sekeldustesse satub ja seetõttu Maria arvas, et poisi röntgenimasinasse sattumine oleks täiesti eluline stsenaarium.

G4Si era- ja ka ärikliendid saavad 1. jaanuaril antud tervituse e-posti teel.

Ükskõik, kuhu uus aasta Sind ka ei viiks, soovime, et see tooks meelerahu nii Sulle, Sinu perele kui ka Sinu lähedastele.

Soovime Sulle Turvalist Uut Aastat!

Vaata G4Si uusaastatervitust: www.g4s.ee/2012

Vaata ka eelmiste aastate uusaastatervitusi: 2011, 2010 ja 2009.

Kategooriad: Huvitav  

Kommentaarid

Lisa kommentaar