Sinu eest valvel!

Huvitav

Naudi jõulurõõme Solarise rannas!

  • Kuupäev: 08.12.2011
    Autor: Kadi Sumberg


Chilli Solarise rannas, kus kogenud G4S rannavalvurid näitavad 10.detsembril kell 15:30 erinevaid päästevõtteid.

Käes on jõuluaeg … karge talveilm, šoppamine, kuld-kard. Kogu selle virr-varri keskel tahaksid hoopis aja maha võtta ja minna randa, kus juukseid paitaks soe tuuleiil ja varbaid kõditaks kuldne liiv? Enam pole see pelgas unistus, vaid kõike seda pakub Solarise rand.

Ohutuid suvemõnusid tagavad Solarise Rannas G4S rannavalvurid. Kui suvekuudel oleme rannaliste ohutuse eest väljas pea kõigis suuremates Eestimaa randades, siis detsembris suuname oma tähelepanu vaid Solarise suvenautijatele. Kui peaksid Eestimaa turvalisemas talverannas abi vajama, tõttab koheselt Sulle appi punavalges vormis rannavalvur.

Rannas jätkub tegevust kuhjaga: vahest palutakse rannavalvurilt kadunud laps üles leida, teinekord aga palub keegi kingipaki sidumisel abi. G4S rannavalve on alati Sinu eest valvel. Rannakülastajate tippsündmus toimub aga teisipäeval, 15.detsembril kell 15.00, mil kõikide rannavalvurite isa Henry Seemel tuleb demonstreerima erinevaid päästevõtteid – saate teada, kuidas aidata hädas rannalist, millal võib tekkida ülekuumenemine ja palju muud vajalikku infot.

Suve jooksul külastab G4Si valvatavaid randasid ligi 1,8 miljonit suvitajat, tule teeme ka esimese talveranna külastajate rekordi.

Kohtimiseni Solarise rannas,

G4S Rannavalve

Tutvu rahvakunstnik Contra rannavalveluulega!Kategooriad: Huvitav   Rannavalve   Turvasoovitused  

Kommentaarid

Lisa kommentaar