Huvitav

G4S Koduvalve sügiskampaania

  • Kuupäev: 13.10.2011
    Autor: Kadi Sumberg

“Nüüd saad ise valida, millest Sinu koduvalve koosneb. Koduvalve hinnad alates 3 eurost kuus,” just sellise sõnumiga on tänavune G4S Koduvalve sügiskampaania. Eesmärgiks on näidata, et koduvalve teenus ei pea olema turvaettevõtte poolt kindlaks määratud pakett, vaid et iga klient saab ise valida, millest tema koduvalve koosneb.


Rohkem kui kuu aega tagasi tulime välja internetipõhise teenusekalkulaatoriga, kus saab lihtsalt valida endale sobiva koduvalve lahenduse ja edastada tellimuse koos enda andmetega klienditeenindusele. Sellist mugavat ja uudset lahendust ei paku ükski teine turvaettevõte Eestis.

Teenusekalkulaatori tulekuga uuendasime ka oma teenusepakette ning nüüdsest on klientidel võimalik valida 5 erineva teenuse vahel:

Väljakutseteenus: G4S Väljakutseteenus on mõeldud eelkõige neile, kes kasutavad oma vara valvamiseks lokaalset valvesüsteemi, mis ei ole G4Si juhtimiskeskusega ühendatud. See tähendab, et klient saab häirest teate oma telefonile. Kui klient on liitunud G4Si Väljakutseteenusega, saab ta häire korral helistada G4S Eesti juhtimiskeskusesse, identifitseerida ennast salasõnaga ning paluda eelnevalt kaardistatud objektile saata patrullekipaaž. Patrullekipaaži väljasõidud tasustatakse hinnakirja järgi. Hind alates 3 € kuus.

Infoteenus: Kui valveobjektilt jõuab häire G4Si juhtimiskeskusesse, informeeritakse sellest klienti või tema kontaktisikut. Kui klient soovib ja see on G4Si poolt võimalik, saab ka infoteenuse puhul häire põhjuste väljaselgitamiseks erandkorras tellida sündmuskohale patrullekipaaži. Patrullekipaaži väljasõidud tasustatakse hinnakirja järgi. Hind alates 9.59 € kuus.

Tulekaitseteenus: Kui valveobjektilt jõuab G4Si juhtimiskeskusesse tulekahjuhäire, sõidab G4Si patrullekipaaž viivitamatult häire põhjuse selgitamiseks kohale. Klienti või tema kontaktisikut teavitatakse saabunud häiresignaalist telefoni teel. Kui patrullekipaaž avastab valveobjektil tulekahjuohu, informeeritakse sellest Päästeametit ja klienti või tema kontaktisikut.

Kõik patrullekipaaži väljasõidud tasustatakse hinnakirja järgi. Kliendi eksimuse korral saab häire tühistada ühe minuti jooksul salasõnaga. Hind alates 6.40 € kuus

Kombiteenus: Kui objektilt jõuab häire G4Si juhtimiskeskusesse, teavitatakse sellest kõigepealt klienti, kes saab otsustada, kas soovib patrullekipaaži valveobjektile saata või mitte. Kui kontaktisik soovib valveobjekti kontrollimist, siis sõidab G4Si patrullekipaaž viivitamatult välja. Kui häireinfo saabudes kliendi kontaktisikutega kolme minuti jooksul telefoni vahendusel ühendust ei saada, saadetakse samuti sündmuskohale G4Si patrullekipaaž.

Kohapeal vaadatakse objekt üle ja antakse olukorrast teada kliendi kontaktisikule, vajadusel politseile, päästeteenistusele või mõlemale. Kui vaja, võetakse valveobjekt mehitatud valve alla.

Kõik patrullekipaaži väljasõidud kuuluvad eraldi tasustamisele hinnakirja järgi. Kliendi eksimuse korral saab häiresignaali kolme minuti jooksul salasõnaga tühistada. Hind alates 14.94 € kuus.

Täisteenus: Kui objektilt jõuab häire G4Si juhtimiskeskusesse, sõidab G4Si patrullekipaaž viivitamatult sündmuskohale. Kohapeal vaadatakse objekt üle ja antakse olukorrast teada kliendi kontaktisikule, vajadusel politseile, päästeteenistusele või mõlemale.

G4Si patrullekipaaž sõidab sündmuskohale iga häire korral. Väljasõidutasu sisaldub teenuse kuutasus (v.a eraldi tasustatavad häired). Kliendi eksimuse korral saab häire tühistada ühe minuti jooksul salasõnaga. Hind alates 18.34 € kuus.

Parim kaitse kodule

G4Si kogemus näitab, et koduvalve on kõige efektiivsem sissemurdmisi ennetav vahend. “Koduvalve olemasolul pole vaja muretseda sissemurdmise ja varguse riski pärast. Seda näitas ka G4Si maine uuring, kus 69% vastanutest leidis, et turvafirma valveteenus on sissemurdmise ja varguse ja/või nendega kaasnevate kahjude ennetamise tõhus vahend,” selgitab G4S turundusjuht Tarmo Pärjala.

Müügiesindaja Urmas Tammeriku sõnul on kliendid ammu küsinud uudseid lahendusi “Suureks plussiks on see, et nüüdsest saab seadmed kuutasu sisse panna ja klient hakkab tasuma ainult kuumakseid, mille juurde saab valida meelepärase teenuse ja kliendikohustuse aja”.

G4Si teenusekalkulaatori võimalustega saab tutvuda ettevõtte kodulehel:

www.g4s.ee/koduvalvekalkulaatorKategooriad: Statistika   Huvitav   Koduvalve lahendused   Kampaania  

Kommentaarid

Lisa kommentaar