Huvitav

G4S turvab Euroopa juunorite kergejõustiku meistrivõistlusi

  • Kuupäev: 20.07.2011
    Autor: Kadi Sumberg

Euroopa juuniorite meistrivõistlused

21. – 24. juulil toimuvad Tallinnas Euroopa juunioride kergejõustiku meistrivõistlused, olles suurim spordivõistlus Euroopa kultuuripealinna programmis.

Tallinna saabub ametlike delegatsioonidega üle 1600 väliskülalise nautima suurvõistluse õhkkonda ja meeleolukat spordipidu. G4Si ülesandeks on tagada kogu ürituse turvalisus nii Kadrioru staadionil kui ka Vabaduse väljaku üritustel.

G4S soovitusi spordivõistluse pealtvaatajatele:

  • Mõtle varakult läbi, kuidas saad üritusele ja kuidas sealt ära.
  • Kadrioru staadion asub Tallinna tasulise parkimise alal, kus kuni 15 min on tasuta parkimist, edasi kehtib hind vastavalt pargitud tsoonile. Rohelise aasa parklas on parkimiskellaga kuni 2,5 tundi tasuta parkimist, edasi kehtib hind vastavalt pargitud tsoonile.
  • Publik pääseb võistlusi vaatama Rohelise aasa tänava sissepääsust, Vesivärava tänava sissepääs on mõeldud tehnilisele personalile, sportlased pääsevad staadionile Lasnamäe-poolsest väravast, (Laagna tee Ilvese silla vastast).
  • Ostes 4-päeva pileti, antakse külastajale randpeal, mis võimaldab üritusele igal ajal siseneda ja väljuda. Randmepael kaotab kehtivuse, kui seda on rikutud või on katki.
  • Ühepäevapilet kehtib ühekordseks sisenemiseks – kui väljutakse staadionilt, siis sellega enam uuesti sisse ei lubata.
  • Lisaks ETV ja ETV2-le kannab Euroopa juunioride kergejõustiku meistrivõistlust otse üle ka Eurosport.

21. Euroopa juunioride meistrivõistlused kergejõustikus toovad Kadrioru staadionile kokku üle 1000 noorsportlase 47 riigist. 4 päeva jooksul annavad nad endast kõik, et kindlustada oma koht suurte kergejõustikustaaride hulgas. Ootame kõiki kergejõustikusõpru Kadrioru staadionile omadele kaasa elama!

Spordivõistlustele saab pileteid osta Piletilevist, võitjate autasustamised ja kontserdid Vabaduse väljakul on kõikidele huvilistele tasuta.
EM 2011
Kategooriad: Huvitav   Meie kliendid   Turvalisus suurüritustel  

Kommentaarid

Lisa kommentaar