Huvitav

Veeohutus – Facebooki konto Julged hoolida? uus kampaania

  • Kuupäev: 29.06.2011
    Autor: Kadi Sumberg

võida merereis

Alates 29. juunist kuni 11. augustini teeb Facebooki konto Julged hoolida? koostöös Päästeameti, Veeteede Ameti, Sailing.ee, Georg Ots Spa Hotelli, Kalev Spa Hotelli & Veekeskuse, Tallink Hotels, Meriton Hotels, Aqva Hotel & Spa ja Tervise Paradiisiga Facebookis veeohutuse kampaania. Julged hoolida? konto juurde loodud lehel HOOLIN! kajastatakse 6 nädala jooksul erinevaid veega seotud teemasid, näiteks kirjutame turvalisusest rannas, päästevestist, väikelapsest ja veekogust, veeõnnetustest jne. Lisaks avaldame iga nädal intervjuu huvitava inimesega, et küsida tema arvamust veega seotud teemadel - esimesena on meie külaliseks Henry Seemel.

Informatsiooni parema leviku eest aitab hea seista Sailing.ee, kes on osalejatele peaauhinnaks välja pannud 2-tunnise jahisõidu 12-le inimesele Tallinna lahel. Iga nädal on ka vaheauhinnad, milleks on perepiletid erinevatesse veekeskustesse.

Ootame kõiki G4Slasi liituma Facebooki kontoga Julged hoolida?, mille eesmärk on jagada informatsiooni erinevate turvalisuse teemadel. Kõigi turvalisuse-alased kommentaarid ja soovitused on teretulnud.

Kategooriad: Huvitav   Julged hoolida?  

Kommentaarid

Lisa kommentaar