Huvitav

G4Si turvatöötaja Raido Sults on Põhja Prefektuuri osavaim abipolitseinik

  • Kuupäev: 15.06.2011
    Autor: Julia Garanža
Laupäeval, 11. juunil pidasid Põhja Prefektuuri abipolitseinikud kutsemeisterlikkuse võistlusi. Osavaimaks tiimiks tunnistati Kesklinna jaoskonna esindus koosseisus Raido Sults ja Joel Vain.

Raido Sults, parim abipolitseinik

Murastesse, Politsei ja piirivalve kooli kokku tulnud kaheksa kaheliikmelist esindust pandi esmalt proovile õigusaktide tundmises ja politsei taktika ülesandes, ehk reageerida tuli väljakutsele ning lahendada politsei sekkumist nõudnud vahejuhtum. Enne lõunasööki testisid võistlejad täpsust lasketiirus, pärastlõunal ootas aga ees vigursõit rolleriga ning kombineeritud spordivõistlus. Kõik ikka selleks, et tõsta korrakaitsjate abiliste teadlikkust ja oskusi ning pakkuda vaheldust igapäevatööle.

Raido Sultsil on G4Sis töötamise staazi kaks aastat. Turvatööd alustas ta Kristiine kaubanduskeskuses ning hiljuti suundus Stockmanni meeskonda. Abipolitseinikuks sai Raido 2007. aastal – vahetult peale aprillisündmusi.

Raido kommentaar väärikast tiitlist:
“Patrullikogemust on mul üle 4000 tunni, selle ajaga olen kokku puutunud vägagi erinevate olukordadega, seega taktikalise ülesande lahendamises tundsin end üsna kindlalt. Seda võidurõõmu oli võimatu sõnadesse panna – tegevus, mida ma armastan kõige rohkem ja mida ma olen valmis igal ajal ja igal juhul tegema. See võit tähendab minu jaoks väga palju. Tänu abipolitseiniku tegevusele olen ma väga palju arenenud, omandanud erinevaid oskusi ning saanud palju väga häid tuttavaid ja sõpru. Abipolitseiniku kogemustepagas on kindlasti aidanud lahendada nii mõnedki turvatööga seonduvad olukorrad palju lihtsamalt kui muidu.”


Fotol: Põhja prefekt Elmar Vaher õnnitleb Raido Sultsi võidu puhul
Fotograaf: Olga Fesko

Kategooriad: Huvitav   Meie töötajad  

Kommentaarid

  • keegi | 11.07.2011
    Tubli Joel!
Lisa kommentaar