Huvitav

Saaremaa Ralli 2010

  • Kuupäev: 07.10.2010
    Autor: Kadi Sumberg

8. ja 9. oktoobril toimub 43. Saaremaa Ralli 2010, kus kokku on registreerunud 152 ekipaazi. G4S võtab rallist osa kui ürituse heakorra tagaja – võistlustel hoitakse silma peal ralli avamisel, 6 kiiruskatsel ja ka service-pargis toimuval.

Tegu on Eesti autoralli meistrivõistluste, FIA NEZ ralli karikasarja ja Balti autoralli meistrivõistluste viimase etapiga. Üks kiiruskatsetest, mida sõidetakse teisel päeval, kannab G4S nime. Tegemist on Kaljuküla kiiruskatsega, mida läbitakse kahel korral.

Pealtvaatajate hulk on läbi aastate olnud sellel üritusel suur. Kui eelnevatel aastatel on tulnud rallit jälgima ligi 5000 inimest, siis see aasta on oodata veelgi suuremat huvi. Tulles vastu pealtvaatajate soovile, on korraldajad toonud tagasi 8. oktoobril toimuva Kuressaare linnakatse, mis on kõigile huvilistele tasuta. Ühe muudatusena on suurendatud ka service-pargi ala ning sellest tulenevalt on see Kogulast üle viidud Orukülla.

Kokku on kahe päeva võistlusraja pikkuseks 525 kilomeetrit, millest kiiruskatseid on 115 kilomeetril. Stardirivi eesotsas on kolm WRC autot: esimene on Norra-Rootsi paar, teine eelmise aasta rallivõtjad eestlased Gross-Mõlder ja kolmandad Soome ekipaaz.

Lisaks rallile on Kuressaare kultuurikeskusesse välja pandud näitus “Eesti mootorsport läbi aegade”.

Lisainfo http://www.saaremaarally.eu/

Ootame ka Teie pilte huvitavatest situatsioonidest aadressil: kysimused@ee.g4s.com

Kohtume Kuressaares!

Kategooriad: Huvitav   Meie kliendid  

Kommentaarid

Lisa kommentaar