Huvitav

Aasta 2010 parim teenindusettevõte - G4S Eesti

  • Kuupäev: 13.09.2010
    Autor: Kadi Sumberg

G4S Eesti juhatuse esimees Andrus Ossip võttis eile Estonia Kontserdisaalis vastu 2010. aasta konkurentsivõimelisima teenindusettevõtte auhinna.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Eesti Tööandjate Keskliidu koostatavas konkurentsivõime edetabelis osales vabatahtlikkuse alusel 342 Eesti ettevõtet. G4S edestas oma konkurentidest GSM Valvet (tabelis 17. koht) ja K-Gruppi (tabelis 37. koht).

Andrus Ossipi sõnul on see auhind tunnustuseks kõigile G4S Eesti 3100 töötajale. “Teenidussfääri põhialuseks on kõikide üksuste hea koostöö, eesmärgiga tagada teenuse ühtne ja hea kvaliteet kõikidel tasanditel,” ütles Ossip.

“Meeskonna hoidmine on tähtis. Iga meeskonna liige peab uskuma ühisesse ettevõtmisesse ja oma oskustega seda täiendama ja toetama. Oluline on tiimitöö ja ühtse suuna hoidmine. Tänan kõiki oma kolleege hea meeskonnatöö eest,” lisas Ossip

AS G4S Eesti edule tuli suuresti kasuks kogu ettevõtte üleminek divisjonaalsele struktuurile, mis tagab parema ja ühtsema teeninduskvaliteedi.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse juhatuse esimehe Ülari Alametsa sõnul on kõigi Ettevõtluse Auhinna nominentide tegevus tõenduseks, et ka praeguse ajal on võimalik edukas olla. "Igaüks teist, kes majandussurutisest terve ja tugevana välja on tulnud, võib end õnnitleda. On põhjust rõõmustada nagu Juhan Liivi tegelane: "Jaak, kurat, jalad põhjas!",“ ütles Alamets auhindade üleandmisel.

EASi poolt välja antav ettevõtluse auhind 2010 läks Ericsson Eesti AS-le ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu koostatavas konkurentsivõime edetabelis 2010 tuli esimeseks Tallink Grupp AS.
EAS_Ossip
Kategooriad: Huvitav   Meie auhinnad  

Kommentaarid

Lisa kommentaar