Blogi

 • Suitsu- ja vinguandurite viis suurimat vaenlast

  Kuupäev: 24.11.2020
  Autor: G4S

  Võiks ju eeldada, et suitsu- ja vinguandurite suurim vaenlane on tuli, kuid paraku saavad need seadmed fataalseid kahjustusi enamasti muul moel. Turvaettevõtte G4S Eesti tehnilise toe spetsialistid ja kliendihaldurid aitavad inimesi igapäevaselt seoses Nublu suitsu- ja vinguanduritega. Nad tõid välja viis peamist vaenlast, mille tõttu on andurid oma lõpu leidnud.

 • Jaga meiega oma NUBLU lugu!

  Kuupäev: 24.11.2020
  Autor: Nublu

  Kuuleme aeg-ajalt vahvaid lugusid, kuidas NUBLU on kellelegi abiks olnud. Neid lugusid on alati nii südantsoojendav kuulda!

 • Ära muretse! Me ei lõhu uksi maha.

  Kuupäev: 24.11.2020
  Autor: Nublu

  Liigagi tihti muretsevad NUBLU kliendid selle pärast, mismoodi G4S NUBLU saadetud häiresignaalile reageerib. Kas kohe häire saabudes sõidab välja patrullekipaaž, lõhub majja jõudmiseks maha maja ümber oleva aia ja murrab lahti maja ukse? Või saadetakse kohe kohale päästeamet, kes oma veekahuri otsejoones majale suunab? Jõuavad nad üldse kohale, kui minu kodu on keset paksu metsa? Kindlasti jõuab ja kindlasti me midagi maha ei lõhu. Aga mismoodi G4S siis NUBLU häirele reageerib? Millal saadetakse välja patrull, millal saabub päästeamet ja kuidas nad saavad teada, et majas on tulekahju, kui kõik uksed-aknad kinni? Loe edasi ja saad vastused nendele põletavatele küsimustele.

 • Küsi julgelt!

  Kuupäev: 24.11.2020
  Autor: Nublu

  Julge NUBLU rind on rasvane! Ma ei taha, et Sinu rind rasvane oleks. Aga tahan, et oleksid julge. Kui Sul on NUBLU suitsu- ja vinguandur ning tekib selle kohta küsimusi, siis ole julge – helista või kirjuta meile ja küsi. Et Sul oleks julgem, loe, milliseid küsimusi teised kasutajad on küsinud. Ehk leiad mõnele oma küsimusele kohe vastuse?

 • Ma tahan seda seljakotti!

  Kuupäev: 13.10.2020
  Autor:

  Kui oled seljakotiusku, siis oleme kindlad, et tahad XD Designi seljakotti endale lihtsalt seepärast, et selle disain on nii lahe. Aga mis peamine – XD Designi kotid on väga turvalised ja praktilised. Täielik unistuste seljakoti kombo! Mismoodi saab üks seljakott olla turvaline ehk mis on need põhjused, miks võid osta XD Designi kahte populaarsemat seljakotti G4Si e-poest, saad teada nüüd ja kohe.

 • Miks peaks igas kodus olema tulekustutusvaip?

  Kuupäev: 22.09.2020
  Autor:

  Kodudes kujutavad tuleohtu eelkõige lahtise tulekoldega kaminad ja ahjud, kuid olukord võib muutuda ärevaks ka tavalisel söögitegemisel. Süttida võib töötavale gaasipliidile kogemata kukkunud ese, aga ka pannil olev rasv. Tulekustutusvaip ehk tuletekk ongi abimeheks eelkõige köögis, kui süttinud on rasv või mõni väiksem kodumasin.

 • G4S patrullid kaitsevad Keilas linna vara ja kutsuvad korrale tänavatel purjutajad

  Kuupäev: 23.07.2020
  Autor:

  G4S Eesti on Keila linna pikaajaline turvapartner. Seetõttu võib linnapildis näha pidevalt ringi vuramas valgeid puna-musta logoga patrullautosid. G4Si patrullid hoiavad silma pea linna avalikul ja heakorral. Uurisine turvatöötajatelt, mis olukordade ja juhtumitega nad viimasel ajal kokku on puutunud.

 • Nublulausuja Hain Särg (2.osa)

  Kuupäev: 13.07.2020
  Autor: Nublu

  Mida Hain mulle nublulausuja tööst ja Eesti kodude tuleohutuse seisukorrast veel rääkis, saad lugeda nüüd ja kohe. Kui Sul jäi esimene osa lugemata, siis loe hoopis see kõigepealt siin ära ja alles siis asu teise osa juurde. Põnevad on mõlemad. Auh!-sõna selle peale!

 • Nublulausuja Hain Särg (1.osa)

  Kuupäev: 01.07.2020
  Autor: Nublu

  Mööda Eestit käivad ringi nublulausujad. Kamp ägedaid poisse ja tüdrukuid, kes aitavad eestimaalasteni viia infot suitsu- ja vinguanduri vajalikkusest ning tuleohutusest. Nüüd otsustaski reporter NUBLU välja uurida ühelt oma kõige pikaajalisemalt nublulausujalt Hain Särgilt, mida ta täpselt teeb, millist infot inimestele jagab ja millele tähelepanu pöörab. Muidugi ka seda, et kuidas inimesed teda vastu võtavad, kui oma punases jopes uksele ilmub ja kuidas tema töösse suhtuvad Kuna juttu Hainiga jätkus pikemaks, siis oota sellele loole peagi lisa.

 • Aasta turvatöötajaks valiti G4S turvatöötaja Dmitri Tšernõhh ning tunnustatud turvalahenduseks Nublu suitsu- ja vinguandur

  Kuupäev: 08.06.2020
  Autor: Reimo Raja

  Reedel, 4. juunil valis Eesti Turvaettevõtete Liit aasta parimad turvatöötajad, turvatehniku ja turvalahenduse. Valikul osalesid ETEL liikmed ehk Eesti suuremad turvaettevõtted, lisaks koostööpartnerid Politsei- ja Piirivalveametist, Päästeametist, Siseministeeriumist, Maksu- ja Tolliametist, Naabrivalvest, Tööandjate Keskliidust ja Kutsekojast.

« Previous |  [1] 2 3  | Next »