Blogi

 • "Võtame oma tiiva alla" Eesti suurima linnulihakasvataja ja -tootja Talleggi

  Kuupäev: 28.12.2012
  Autor: Julia Garanža

  Jaanuari keskpaigast tuleb G4Si valvesse Eesti suurim linnulihakasvataja ja -tootja AS Tallegg. Lepingust tulenevalt osutab G4S ööpäevaringset mehitatud valvet Talleggi kahes valvepostis ning vastutab ka kõigi Talleggi kasutuses olevate hoonete tehnilise valve eest.

 • Nutikas kasutab nutiparkimist

  Kuupäev: 27.12.2012
  Autor: Kristjan Mikk

  Nutitelefoni rakenduse abil saate oma autot nutiparkida kõikjal üle Eesti. Nutiparkimine on mugavaim võimalus oma sõiduki parkimise eest tasuda ja kulusid kontrolli all hoida, olgu siis eraisiku või ettevõtjana.

 • Suur töövarjupäev: G4Si juhtkond pani end proovile eesliinitöötajatena

  Kuupäev: 27.12.2012
  Autor: Julia Garanža

  11. ja 12 detsembril käis enamik G4Si juhtimisladvikust töövarjudeks meie patrullidele, tehnikutele, kaubanduse turvatöötajatele, teeninduskeskuse operaatoritele, lennueelse kontrolli julgestajatele, sularahadivisjoni kassiiridele ja parkimiskontrolöridele. Töövarjutamise idee käis välja juhatuse esimees Priit Sarapuu, varjude vajalike koolituste ja „varjutamisgraafikute“ eest kandis hoolt personalidivisjon. Kokku lööb Töövarjupäeva projektis kaasa üle 20 G4Sis juhtival ametikohal töötavat inimest.

 • Keila linn valis turvateenuse pakkujaks taas G4Si

  Kuupäev: 21.12.2012
  Autor: Ande Etti

  Ka 2013. aastal osutab patrullteenust Keila linnas G4S, otsustas Keila linnavalisus hankekomisjoni ettepanekul.

 • Turvalised pühad

  Kuupäev: 20.12.2012
  Autor: Eero Liivandi

  Peagi on käes aasta maagilisem aeg – jõuluaeg. Kahjuks juhtub pühade ajal ka aastas enim õnnetusi. Siinkohal ongi turvafirma kohus peamised turvalisuse tõed Sulle taas meelde tuletada. Toome Sinuni mõned lihtsad nõuanded, et pühad rõõmsad ja turvalised oleks.

 • Turvatöötajate töövarjuna kaubanduses: julgus, vaist ja tähelepanelikkus

  Kuupäev: 20.12.2012
  Autor: Ande Etti

  Selleks hetkeks kui 10 aastat G4Sis töötanud vahetuse vanem Martiina mulle rõõmsasti aga veendunult teatas, et ta ei kujutaks end ettegi muud tööd tegemas ja talle tohutult meeldib tema amet, olin ma juba aimama hakanud, miks see nii võib olla.

 • Toetame õdede Luikede olümpiaettevalmistust

  Kuupäev: 17.12.2012
  Autor: Julia Garanža

  G4S toetab Tartu Ülikooli Akadeemilise spordiklubi maratonitalentidest õdede Liina, Leila ja Lily Luige olümpiaettevalmistust 4 000 euroga.

 • Ene Raja: individualistist meeskonnamängija

  Kuupäev: 12.12.2012
  Autor: Julia Garanža

  Kaheksa kuud tagasi liitus G4Si juhtimisladvikuga Eesti tugevamaid nais-tippjuhte Ene Raja – algselt klienditeenindusreformi konsultandi ja mootorina ning mõned kuud hiljem asus ta juhtima G4Si uut üksust – klienditeenindusdivisjoni. Enne turvasektorisse tulekut hoidis hapra olekuga naine raudses haardes Tele2 ja SEB Panga klienditeenindust. Ajakiri „Direktor“ on teda tituleerinud „säravaima karjääriga eestlannaks“ ning ilmselt ei ole midagi üllatavat selles, et toksides Google´i otsingusse märksõna „naistippjuht“, saad vastuseks esimeste valikute seas Ene Raja nime.

 • Baltimaade suurim röntgeniseade tagab lennukargo ohutust Eestist

  Kuupäev: 11.12.2012
  Autor: Julia Garanža

  Oktoobri lõpust on Baltimaade lennukauba käsitlusettevõtete saadetiste lennujulgestust tagavate seadmete masinaparki tekkinud arvestatav tegija. Varem ajutiselt Londoni Olümpia objektidel suuregabariidilisi saadetisi kontrollinud läbivalgustusseade Rapiscan 638DV toimetab nüüd Tallinna Lennujaama territooriumil Ospentos International OÜ omanduses. Targa masina tarnis ja häälestas AS Alarmtec ning operaatoreid koolitas välja G4S.

 • iParadox – nutitelefoni rakendus valvesüsteemi jaoks

  Kuupäev: 06.12.2012
  Autor: Veikko Raasuke

  Nutitelefoni rakenduse iParadox abil saate juhtida valvesüsteemi nutitelefoni või tahvelarvuti abil minimaalsete kulutustega.

« Previous |  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  | Next »