Blogi

Kuidas tagada kodu ohutus reisile minnes?

  • Kuupäev: 20.02.2023
Enne kodust lahkumist käib peast läbi palju mõtteid. Kas pass sai kaasa? Ega lend hiline? Kas kodu uks sai lukustatud? Kuigi me ei saa kindlustada, et midagi koju ei unune, saame aidata Sinu kodu ohutuna hoida.

 

Varavastaseid kuritegusid pandi 2022. aastal toime 11 846 korral ning võrreldes eelneva aasta sama perioodiga on vargused eluruumist tõusnud kaheksa protsenti (justiitsministeerium). Selleks, et Sinu kodu ei oleks osa statistikast, on oluline teha kõik endast olenev.

  1. Lisaks uste lukustamisele on oluline kontrollida üle ka aknad. Õhutusasendis aken tekitab varastes kiusatust. Samuti peab veenduma, et ükski hinnaline ese poleks nähtaval kohal aias või aknalaual.
  2. Teame, et suur soov on oma puhkuseplaane sõpradega jagada, kuid soovitame vältida plaanide ja piltide postitamist sotsiaalmeediasse. Nii ei saa halbade kavatsustega isikud teada, millal Su kodu on kaitseta.
  3. Kõige parema kaitse varaste eest tagab koduvalvesüsteem. Oleme tänulikud, et oled oma kodu ohutuse usaldanud just G4Si kätte. Kui Sinu äraolekul peaks varas püüdma Su koju siseneda, saab G4Si juhtimiskeskus märguande ja saame häirele kiirelt reageerida. 

Küsimuste korral aitab Sind G4Si klienditeenindus numbril 651 1800 või e-posti aadressil teenindus@ee.g4s.com.
 


Kommentaarid

Lisa kommentaar