Blogi

Mis toimub kodus sinu äraolekul?

  • Kuupäev: 05.10.2022

Kas ka sina mõtled, mida su lemmikloom üksinda kodus teeb? Kas ootab kurvalt ukse juures su saabumist või veedab päeva mängides? Või soovid hoopis kontrollida, kas triikraud sai pistikust välja tõmmatud?  

Kui ka sind vaevavad need küsimused, siis soovitame mõelda valvekaamera peale. Tänapäeval ei ole need enam suured, kohmakad, kallid ja kehva pildikvaliteediga, vaid moodsad ja töökindlad seadmed, mis kuvavad videopildi otse sinu nutitelefoni.

Valvekaamerate pakkujaid ja ka erinevaid seadmeid on niivõrd palju, et otsuse langetamine võib osutuda äärmiselt keeruliseks. Rohkem kui 30 aastase ajalooga turvaettevõttena teame, mida peaks turvakaamera valikul silmas pidama ja seetõttu julgeme soovitada G4S e-poes olevaid IMOU seadmeid. Valikust leiad nutikaid kaameraid nii sise- kui ka välistingimustesse.

IMOU kaameratega saad:

  • ootamatult saabunud külalisega suhelda kaameras oleva kõlari ja mikrofoni süsteemi kaudu;
  • sireeniga hirmutada pikanäpumehi; 
  • kahtlase tegevuse kohta nutitelefonile teate. Lemmiklooma liikumise peale süsteem ei reageeri, see tähendab, et puudub oht, et võiks tekkida valehäire.

Kaamerate kvaliteet on kas FullHD või 2K ning ühte äppi on võimalik liita kuni 40 kaamerat. Tutvu tootevalikuga SIIN.

Teame, et seadmete paigaldamine ja seadistamine võib osutuda nii mõnelegi väljakutseks. Just sellepärast oleme ise järgi proovinud ja võime julgelt öelda, et neid on tõepoolest lihtne paigaldada. Kui aga peaksid ikkagi hätta jääma, siis võta julgelt ühendust G4S klienditeenindusega kirjutades aadressil g4s@ee.g4s.com. 
 

Kommentaarid

Lisa kommentaar