Blogi

G4Si aasta 2019 horoskoop

  • Kuupäev: 14.02.2019
    Autor: G4S tähetargad

Inimesed usuvad erinevatesse asjadesse. Kes usub iseendasse, kes otsib juhatust märkidest ja kes vaatab taevatähti. Otsustasime meiegi pisut mediteerida ja vaadata, millist nõu alanud aastal erinevatele tähemärkidele jagatakse. 5. veebruaril algas Hiina kalendri järgi Kollase Maa Sea aasta. Siga on sõbralik ja heatahtlik loom ning seda võib oodata ka uue aasta suhetest.

JÄÄR
On saabunud aeg oma mõtted teoks teha. Kõik, mille seni oled pannud tallele, et küll jõuab või mis nüüd mina, tuleks vaka alt välja otsida. Ja kui ise hakkama ei saa, siis kutsu sõbrad appi. Oma säravate ideede elluviimiseks tuleb võib-olla ka koolipinki istuda – enesearenguks ei ole iial hilja! Mine tea, ehk avaneb tänu uutele tarkustele võimalus ka lisa teenimiseks.

#g4sstaff #koolitus #heaidee

SÕNN
Võiks arvata, et tuleb sea moodi rahulik aasta, aga seda mitte sinu jaoks! Mida sa ka ette ei võtaks, õnnestub, kui see endale vähegi korda läheb. Seega mõtle hoolikalt järele, kuhu oma jõuvarud suunad! Samas ära unusta, et töö pole jänes, kes eest ära lippab. Leia aega ka meelipaitavaks puhkuseks. Kui vaim on vilgas, siis ka keha terve.

#tervis #tublitöö #puhkus
KAKSIKUD
Võimalusi on alanud aastal palju, ole vaid osavnäpp ja püüa kinni. Harjutada saad selleks näiteks G4S Spordiklubi sulgpallitrennis või lauajalgpalli mängides. Kasuta rohkem teatrimaski ülespoole suurnurkadega nägu ning sind saadab edu nii isiklikes kui ka töösuhetes. See, mida välja kiirgad, tuleb vastu tagasi.

#g4sspordiklubi #edu #raha
VÄHK
Kui ka tuleb aasta jooksul ette keerukaid momente, saad nendega varem või hiljem hakkama. Vahel võib olla taktikaliselt tark mõte tagurpidi käik sisse lükata, ent üldiselt saab probleemidest jagu ikka siis, kui neile julgelt silma vaadata. Ole avatud uuele ja tule urust välja, just nii jõuad soovitud sihini. Suhtlemist tuleb palju, kuid ära unusta ka ennast ja oma soove.

#julgus #suhted #innovatsioon
LÕVI
Laias laastus tuleb hea aasta, ent kohati võid liiga rutakas olla. Tead väga hästi, mida ja miks teed, kuid enne lõpliku otsuse langetamist tasub kümneni lugeda. Suvel võib sind ahvatleda üks lisatöö, mida vastu võttes tuleb endal teha hoolikas kodutöö. Kui liiga hästi hakkab minema, võid tunda kadedusenoote õhus, aga las need helisevad omaette.

#g4sstaff #minukarjäär
NEITSI
Kui oled usin, siis on oodata head aastat. Ole vaid ise valvas ja kõik ägedad väljakutsed leiavad su üles. Laisklemiseks pole sel aastal mahti või kui, siis ainult väga nutikalt asju ajades. Võib juhtuda, et töö- või hoopis eraasjad viivad sind lennureisile. Ära pabista, sest sinu eest on valvel G4S. Kolleegidel on oma töö sama hästi käpas kui Neitsil koristamine.

#virkjakraps #lennujulgestaja #nutikus
KAALUD
Sind tabab õnn, kui õnnele võimaluse annad. Elu on täis valikuid, mõni parem kui teine. Valimata jätmine on enamasti halvim valik. Ole mees (või naine) ja otsusta, kus vaja! Rahaasjad on üldiselt korras, aga rikkus jõuab sinuni teisel kujul. Võta vastu teele sattuvad seiklused, mis sind hindamatute kogemuste võrra rikastavad.

#g4sspordiklubi #g4sstaff
SKORPION
Taltsuta oma teravat keelt, siis hoiad probleemid ära. Vahel kulub marjaks hoopiski kõrvu teritada ja teisi kuulata. Rahaasjadega probleeme ei tule, kui raha lendu ei lase. Kui ikka väga üle keeb, siis mine loodusesse, nutiseadmed jäta koju, kompassist piisab. Väljaspool linnakära on hea akusid laadida. Pärast jaksad paremini ka oma eesmärkide suunas rühkida.

#loodus #g4sspordiklubi
AMBUR
Nüüd on aeg iseenda jaoks. Saad lõpuks tegeleda asjadega, mida oled alati tahtnud või mis saatuse vingerpussi tõttu on pooleli jäänud. Võid uuesti kooli sattuda, ehk hoopis õpetama? Ka suheterindel hakkab paremini minema, oluline on, et oleksid nii enda kui ka teiste vastu aus. Kui oled jätnud sportimise unarusse, siis on viimane aeg leida ala, mis vaimu turgutab.

#aegendale #suhted #g4sspordiklubi
KALJUKITS
Sul on hea idee, aga ei tea, kuidas seda ellu viia? Alanud aasta pakub rohkelt võimalusi oma mõtete teoks tegemisel. Samuti võid hüva nõu headelt kolleegidelt küsida, näiteks siseveebi foorumis. Ehk järgmise aasta innovatsiooniauhind on sinu!? Ükski kalju pole sel aastal su jaoks ületamatu. Kui oled valmis pingutama, saab su töö väärika tasu.

#innovatsioon #sport
 
VEEVALAJA
Kui oled julge, siis on oodata igasugu põnevaid asju. Kas näiteks koera võtmise peale oled mõelnud? Kui see on siiski võimatu, võid alustuseks Nublu tellida, sest isegi Veevalaja kodu vajab tule eest kaitset. Nii võid rahulikuma meelega ka rännakuid laia maailma ette võtta. Ära unusta ka head kehalist vormi – kui jõusaal ei sobi, siis käi näiteks 10 000 sammu päevas.

#nublu #käiterviseks
KALAD
Tuleb väga edukas aasta, ainult peitu ei tohi pugeda, muidu ei leia õnn sind üles. Kõik, mida puudutad, muutub vaat et kullaks. Seega, mõtle hoolikalt järele, mida soovid aastalt 2019. Oma töö vilju maitstes ära unusta endast väetimaid ja tee aasta jooksul vähemalt üks heategu – see ei pea tingimata rahaline olema, võid ka ise käed külge lüüa mõnes projektis.

#heategu #õnn #töö

Kommentaarid

Lisa kommentaar