Blogi

Hääleta G4S Eesti Euroopa parimaks

  • Kuupäev: 25.01.2017
    Autor: Reimo Raja

G4S on üks 16 ettevõttest, kes esindab Eestit Euroopa suurimal ettevõtete konkursil ja osutus valituks kliendifookuse kategoorias. Alanud on rahvahääletus, kus igaüks saab tunnustada meie ühist pingutust silmapaistvate kliendisuhete loomisel.

„Neli aastat tagasi ei läinud me kaasa agressiivse hinnasõjaga turvaturul, vaid võtsime vastu strateegilise otsuse keskenduda parimate kliendisuhete loomisele. Me erineme oma konkurentidest kõrge klienditeenindustaseme ja heade kliendikogemuste poolest. See on meie konkurentsieelis,” ütles G4S Eesti juht Priit Sarapuu. „Meie järjepidev töö selles valdkonnas on tulemust toonud ja viimase kliendirahulolu uuringu põhjal kuulub G4S Eesti oma tulemustega Euroopa äriteenuste valdkonna top 10 protsendi hulka.“

Euroopa ettevõtlusauhindade konkursi eesmärk on tutvustada Euroopa edukaid ettevõtmisi ja edendada Euroopa ettevõtluskogukonda. Käimas on konkursi teine voor, et välja selgitada iga riigi publiku lemmik ehk „National Public Champion“.

Vaata videost, mida on G4Sis tehtud parimate kliendisuhete loomiseks ja anna ettevõttele oma hääl.

 http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/estonia/20490 (Video on inglise keeles, hääletamine kestab 1. märtsini)

Kommentaarid

Lisa kommentaar