Blogi

Innovaatiline valveseadmete salong G4Si peamaja esimesel korrusel

  • Kuupäev: 22.09.2014
    Autor: Jaan Nappus

Valvevaldkonnas on tehnoloogia kiirelt arenenud, pakkudes palju mugavaid lisavõimalusi. Nendest aru saamiseks on vaja neid käega katsuda ja proovida. Uut peamaja planeerides seadsime eesmärgiks, et selle ruumides peab kindlasti olema G4Si tooteesitlussalong, kus klient saab ülevaate kõigist uusimatest seadmetest ja tehnoloogiatest. Tänasel päeval võime Sind uhkusega külla kutsuda, et saaksid tutvuda uuendusliku demoruumi ja kõige selles sisalduvaga G4Si peamaja esimesel korrusel.

Ruum on jagatud spetsiaalse seinalahendusega mõttelisteks osadeks. Esimeses osas näeb Milestone’i videovalvet täisfunktsionaalsuses ning juba üsna pea saab seda näha ka integreeritult G4Si pakutavate valve- ja läbipääsusüsteemiga Protege ning Kentec tulekahjusignalisatsiooni süsteemidega.

Teine mõtteline osa on mõeldud tehnilise valve lahenduste esitlemiseks. Sellest osast leiab nii Paradoxi kui ka iConnecti valveseadmete lahendused. Kokku on seina kruvitud 53 erinevat valvesüsteemis väga vajaliku komponenti, kuus ekraani, kaks tahvelarvutit ja erinevad kaamerad. Lisaks on süsteemi integreeritud ka meie uue e-teeninduse näitlikustamise suurel ekraanil, et näidata, mis võimalusi e-teenindus kliendile loob.

Kogu uue maja projekti juhtinud G4Si haldusosakonna juhataja Andres Pastaruse sõnul on demoruum selle vaat et üks keerulisemaid osi. „Tegemist on väga efektse lahendusega, see on selge. Seetõttu on demoruumi rajamine võtnud küllaltki kaua aega," tõdeb Pastarus.

„Meie eesmärgiks oli näidata võimalikult innovaatilisi lahendusi, aga eelkõige selliseid, mis sobiksid keskmise kliendi vajadustega," tutvustab lähenemist G4Si tehnoloogia arendusjuht Veikko Raasuke, kelle juhtimisel äriarendustiim demoruumi valvelahendused välja nuputas. „Mõtteid on meil veel ja kindlasti ei saa öelda, et nüüd on meie demoruum lõplikult valmis. See ei saagi kunagi valmis. Sealne olukord peabki olema dünaamiline ehk kui uuenevad seadmed ja lahendused mida pakume, saab see kajastuma ka demoruumis."

Demoruum on avatud ala. Astu aga julgelt meie peauksest sisse ja vaata, mida valvemaailmal põnevat pakkuda on!

Jaan Nappus

müügidivisjoni direktor

Kategooriad: September 2014  

Kommentaarid

Lisa kommentaar