Blogi

G4S hakkas korvpalli Noorteliiga suurtoetajaks

  • Kuupäev: 18.09.2013
    Autor: G4S
Eile Saku Suurhallis toimunud pressikonverentsil tutvustas Eesti Korvpalliliit algavat klubihooaega ja allkirjastas lepingud kolme suurtoetajaga. Korvpalli Meistriliiga peatoetajaks on alates käesolevast sügisest Alexela, Naiste Eesti-Läti ühisliiga peasponsoriks saab Nordea Pank.

Lisaks korvpalli Meistriliiga ja rahvuskoondise suurtoetamisele asus G4S peasponsorina toetama ka Eesti noorte meistrivõistlusi. Alates sügisest mängivad kõik 13–19aastased noormehed ja neiud G4S Noorteliiga nimelisel turniiril.AS G4S Eesti juhatuse esimehe Priit Sarapuu sõnul on korvpall Eesti spordihuviliste seas üks populaarsemaid spordialasid - favoriitide mängud toovad saalidesse tuhandeid pealtvaatajaid. „Kindlustamaks uute tugevate korvpallurite pealekasvu, mis hoiavad Eesti korvpalli taset kõrgena ka tulevikus, asume toetama Noorteliigat, et meie võimekate mängijate pink oleks edaspidi veelgi pikem, ” ütles Priit Sarapuu.

„Noorteliiga võistlussarja raames osaleb ligi 200 noorte võistkonda. Kokku on Noorteliiga kaudu korvpalliga tegelemas ligi 7000 last ja noort - rohkem kui 350 klassitäit tüdrukuid ja poisse. Eestlaste korvpallilembus ei seisne ainult teravate mänguhetkede nautimises teleka ees või puupüsti täis saalis. Tuhanded pered on seotud korvpalliga oma laste kaudu – elades kaasa nende esimestele võitudele. See on terve ja eluterve sotsiaalne võrgustik, kus korvpall on ühendavaks lüliks tuhandetele inimestele. Korvpall on Eestis populaarne, kuid oma hea positsiooni hoidmiseks vajab ta tuge ja pealekasvu – noorte, andekate mängijate näol," lisas Sarapuu.

"Mul on siiras heameel, et meie 2005 aastal alanud koostöö G4Sga jätkub ka edaspidi ja seda meie jaoks ühes tähtsamas valdkonnas – noortekorvpallis,” ütles EKL president Jüri Ratas. "Loodame selle toetuse abil teha korvpalli veelgi kättesaadavamaks lastele ja innustada neid huvituma spordist, tervislikest eluviisidest ning meeskonnatööst. Olles ise korvpalli lapsest saadik mänginud julgen väita, et olen sellelt alalt eluks saanud rohkem kui vaid tugeva tervise ja soovin siiralt, et Eesti noored leiaks igapäevaste ahvatluste kõrvalt aina rohkem panustada sporti,” lisas Ratas.

Lisaks esitleti avalikkusele ka kolmandat suurtoetajat – Nordea panka, kes võtab enda tiiva alla teist hooaega alustava naiste Eesti-Läti ühisliiga.
Kategooriad: Huvitav   Korvpall   Lapsed ja noored  

Kommentaarid

Lisa kommentaar