Blogi

Tähtede Mäng

  • Kuupäev: 15.03.2011
    Autor: Kadi Sumberg

18. märtsil toimub Kuressaare Spordikeskuse suures saalis Saaremaa Ühisgümnaasiumi õpilaste poolt korraldatav heategevuslik korvpallimäng Tähtede Mäng 2011. Meelelahutuslikus võistluses osalevad korvpallistaarid Martin Müürsepp, Tarmo Kikerpill, Jaak Salumets, Heino Enden ja Mario Polusk. Teist aastat järjest on ürituse peasponsor G4S Eesti.

Viiendat korda toimuv Tähtede Mäng on noorte algatatud ettevõtmine, mille eesmärk on heategevusliku mõtteviisi levitamine koolinoorte seas. Tähtede Mängu igaaastane piletitulu on läinud annetuseks erinevat abi vajavatele Saare maakonna lastele. Sel aastal läheb piletitulu Kallemäe kooli Kuressaare filiaali toimetulekuklasside toetuseks, et muretseda lastele vajalikud füsioteraapia vahendid.

Möödunud aastal omistas ÜRO Lastefond UNICEF Sinilinnu aastapreemia Saarema Ühisgümnaasiumile Tähtede Mängu korraldamise eest.

Seekord soovivad SÜG õpilased piletitulu annetada lastekodulaps Ivile, kellele on hädasti vaja uut ratastooli, sest vanast toolist on ta välja kasvanud. Ratastooli hind on umbes 1300 EURi. Teine abivajaja on väike 2-aastane liikumispuudega ja pime poiss Andrian-Dagmar, kes vajab hädasti seisulauda, mille abil saaks teda seisma, istuma ja roomama panna. Momendil elab poiss lastekodus ja tundub. Seisulaud maksab üle 1000 EURi.

“Kuulates neid lugusid ja vaadates neid lapsi on hingel lihtsalt nii valus. See üritus on vähim, mida saame nende laste jaoks teha. Aga õnneks ei ole ilmast veel headus ja head inimesed otsa saanud!” sõnas SÜGi huvijuht Diana Õun

Peatse kohtumiseni!

Tähtede Mäng

Tähtede Mängult heategevuseks kogutud summad ja annetuse saajad:

2007 – 8006 kr – väikelastekodu teatrireisi rahastamiseks

2008 – 21 000 kr – Kallemäe kooli toimetulekuklasside spordivahendite soetamiseks

2009 – 30 000 kr – Kallemäe kooli toimetulekuklasside füsioteraapia vahendite soetamiseks

2010 – 20 248 kr – kahele toredale tüdrukule Emmale ja Lisselile Mikrofesi aparaatide muretsemiseks.

Kategooriad: Huvitav   Korvpall   Julged hoolida?  

Kommentaarid

Lisa kommentaar