Blogi

G4S Hädaabi teenus ulatab seeniorile käe

  • Kuupäev: 21.12.2010
    Autor: Andres Lember
 ea

seenioritelefonMöödunud sügisel šokeeris avalikkust kahe eaka naise jõhker röövmõrv Tartumaal. Tühise summa saagiks saanud röövmõrvar süütas lisaks ka üksi elanud memmede kodud. On ääretult kurb, aga aeg-ajalt loeme ikka ja jälle ajalehtedest räiged fakte kuriteo ohvriks langenud vanainimestest.

Iga aasta toob paraku kaasa uudiseid memmedest-taatidest, kes on metsas marjul või seenel käies ära eksinud. Üldjuhul tuleb nende otsimiseks-leidmiseks käivitada politsei ja kaitseliidu ühisoperatsioon. Õnneliku lõpuga lugude sekka juhtub kahjuks ka traagilisi, kus eakat eksinut leida ei õnnestugi.

Kas oskab keegi hinnata, kui palju on aastas juhtumeid, kus üksi elavat vanainimest tabab äkiline terviserike, kuid abikutsumisvõimalus puudub? Kui paljud lähedased kaotavad omale armsa inimese, kuna abi ei õnnestu kutsuda piisavalt kiiresti?

Ja ehkki tihti need lood ju meid isiklikult ei puuduta, on kõigi nende kurbade lugude taga reaalsed inimesed – kellegi emad, isad, vanaemad ja vanaisad. Inimesed, kellest lähedased tegelikult hoolivad, kuid kelle juurde nad tänapäeva kiire elu- ning töötempo tõttu ei jõua nii tihti kui südames sooviksid.

Kuidas tagada hingerahu ja teadmine, et üksi elaval emal, isal, vanaemal või vanaisal on kõik korras? Kuidas olla kindel, et hätta sattumise korral abi nendeni võimalikult kiiresti jõuks? Et keegi oleks nende eest valvel?

EMT ReklaamnäguG4S on välja töötanud unikaalse teenuse eakatele, mis toob vajaliku abi vaid ühe nupuvajutuse kaugusele. Olgu tegemist terviserikke, õnnetusjuhtumi või turvaküsimusega, abi jõuab teieni alati kõige kiiremal moel.

Teenuse tarbimiseks on vaja spetsiaalset telefoni, millel on hädaabi kutsumise nupp. Kui vajutada sellele nupule, jõuab abipalve kohe G4Si juhtimiskeskusesse. Seejärel võetakse abivajajaga viivitamatult ühendust, et selgitada, millist abi täpselt vajatakse. Kui olukord nõuab, tõttab viivitamatult appi G4Si lähim patrullekipaaž.

G4Sil on üle Eesti ööpäevaringses valmisolekus ligi 80 patrullekipaaži – see tagab abi kiire kohalejõudmise. Kui tarvis kaasab G4S ka kiirabi, politsei või tuletõrje.

G4S Hädaabi teenus toimib kõikjal Eestis. Kui te ei tea, kus täpselt asute, leiab G4S appikutsuja asukoha mobiilse positsioneerimise abil ning saadab abi õigesse kohta. Kõikidest appikutsetest teavitatakse ka teie lähedasi.

G4S Hädaabi teenus annab kindlustunde eakale, et abi on alati käepärast ja südamerahu lähedastele, sest teile armsate inimeste eest ollakse valvel.

Teenuse hindadega saad tutvuda siin.


Kategooriad: Huvitav   G4S Hädaabi teenus  

Kommentaarid

Lisa kommentaar