Blogi

Algas G4S Korvpalli Meistriliiga

  • Kuupäev: 30.09.2010
    Autor: Kadi Sumberg


28. septembril avati G4S Korvpalli Meistriliiga järjekordne hooaeg, mille jooksul üheksa korvpalliklubi selgitavad kevadeks välja Eesti meistri.


Coca-Cola Plazas toimunud korvpallihooaja avamisel tutvustati G4S Meistriliigas mängivate klubide plaane algavaks hooajaks. Klubide peatreenerite üksmeelne sõnum oli, et hooaeg tuleb kindlasti sama põnev kui eelmine, kuna liigasse on lisandunud uusi klubisid ja mänge peetakse oluliselt rohkem kui mullu – kui eelmise hooaja põhiturniiril oli 100 mängu, siis seekord on kavas pidada 144 kohtumist.

EKL peasekretär Karel Loide sõnul on üheks hooaja uuenduseks veel see, et kõikidel liigas osalevatel meeskondadel ette näidata ka koostöö noortevõistkondadega. See on andnud noortele mängijatele kindlama sihi, mis suunas edasi liikuda.

Korvpallihooaja avamisel kirjutas G4S Eesti juhatuse esimees Andrus Ossip alla ka koostöölepingu lisa Korvpalliliiduga, mis täpsustab koostööd alanud hooajal.

G4S on Eesti korvpalli suurim toetaja, lisaks Eesti Korvpalliliidule toetab G4S ka BC Kalev/Cramot ja Tartu Ülikool/Rocki.

G4S Korvpalli Meistriliiga esimene mäng on 6. oktoobril.

Kategooriad: Korvpall  

Kommentaarid

Lisa kommentaar