Blogi

G4S: € hinda ei tõsta

  • Kuupäev: 06.09.2010
    Autor: Tarmo Pärjala
Eesti üks suuremaid tööandjaid, turvakontsern AS G4S Eesti liitub Kaubandus-Tööstuskoja eestvedamisel ettevalmistatud ausa hinnastamise kokkuleppega, kinnitades, et ei tõsta seoses eurole üleminekuga hindu.

„G4S on äritegevuses alati järginud kõrgeid eetilisi norme. Oleme Eesti riigi üks suuremaid partnereid rahavahetusprotsessis. G4S töötleb ja transpordib regulaarselt kogu Eestis ringlevat sularaha ning meie ülesandeks on tagada ka eurode õigeaegne jõudmine igasse Eestimaa nurka,“ ütles ASi G4S Eesti juhatuse esimees Andrus Ossip. „Seetõttu on loomulik, et G4S liitub ausa hinnastamise kokkuleppega kohe esimesel päeval.“

Ausa hinnastamise leppega liitunud ettevõtjad annavad nõusoleku, et seoses eurole üleminekuga järgivad nad head tava ega tõsta põhjendamatult hindu. See on signaal tarbijale ausast ja vastutustundlikust käitumisest oma klientide suhtes. G4S on suurim Eesti turvaettevõte, kelle hoolde on oma vara valvamise usaldanud ligi 45000 era- ja äriklienti. Ettevõte annab tööd enam kui 3000 inimesele.

Ausa hinnastamise kokkuleppega liitumise märgiks paigaldab G4S ligi 200 kontserni kaubamärke kandvale sõidukile kleebised kirjaga „€ hinda ei tõsta“.

Kategooriad: Huvitav   Euro  

Kommentaarid

Lisa kommentaar