Sinu eest valvel!

Blogi

 • NUBLU lugu nr. 4

  Kuupäev: 22.01.2021
  Autor:

  Süüa tehes, püsi köögis! See on neljanda loo väga tähtis õpetus. See on aga midagi, mis inimestel kuidagi ei taha meeles püsida. Tihti juhtuvad õnnetused just siis, kui söök on pliidile unustatud, ise eemale minnakse või diivanile tukkuma jäädakse. Püsi siis ikka köögis, kui toit pannil-potis. Nii ei pea mina häiret andma ja Sina saad maitsva kõhutäie, mitte ei pea kärssanud toitu prügikasti viskama.

 • Ekspert selgitab: Mille järgi kodusesse majapidamisse sobivat seifi valida?

  Kuupäev: 20.01.2021
  Autor: Geenius.ee/ G4S

  Seifi soetamiseks on palju erinevaid põhjuseid. Kodus on seif hea võimalus oma väärisesemete kindlas kohas hoidmiseks, nii et need kõrvaliste pilkude ja käte eest varjatud oleksid. Relvaomanikud on seadusega kohustatud oma relva seifis hoidma. Ettevõtted kasutavad seife tihti aga hoopis oluliste dokumentide hoiustamiseks. Kuid mille järgi tuleks seifi valida ja mis on nende erinevused?

 • NUBLU lugu nr. 3

  Kuupäev: 06.01.2021
  Autor:

  NUBLU lugu nr.3 on nagu detektiivijutt. Siit saad teada, kui salakaval vingugaas tegelikult olla võib. Samuti saad teada, et ei tasu minu haukumist alati kergekäeliselt valehäireks pidada - põhjus välja selgitada tasub ka siis, kui silmnähtavat leeki või suitsu kuskilt ei paista.

 • NUBLU lugu nr.2

  Kuupäev: 06.01.2021
  Autor:

  Siit tuleb NUBLU lugu nr.2. Lugu on lühike, kuid väga üllatav. Loe kindlasti, sest poleks ilmapealgi osanud arvata, et saan abiks olla ka sellisel moel. Kuid mul on väga hea meel, et sain oma väikese panuse anda.

 • G4S turvatöötaja päästis Narvas joobes toidukõrvetaja

  Kuupäev: 05.01.2021
  Autor: G4S

  Uue aasta esimestel päevadel päästis Nublu suitsu- ja vinguanduri häireteate peale appi sõitnud G4S turvatöötaja Narvas kortermajast alkohoobes mehe. Korterielanik oli toitu valmistades magama jäänud ega kuulnud anduri häiresignaali.