Sinu eest valvel!

Blogi

 • ESINDUSED SULETUD

  Kuupäev: 24.04.2020
  Autor:

  Alates 18.03.2020 on kõik G4S Eesti klienditeenindused ajutiselt suletud seoses COVID-19 viiruslevikuga.

 • Mis ühele pähe määrimine, see teisele põhjalik selgitustöö

  Kuupäev: 24.04.2020
  Autor:

  Nii tore, et ma valvan juba rohkem kui 16 000 eestimaalase kodu. Ja, mis veel toredam – nii paljud teist on NUBLU teenusega väga rahul! Kuidas ma tean? Sest küsisin päris paljude klientide käest, mida nad teenusest, selle toimimisest, anduri paigaldamises ja veel mitmest muust asjast arvavad. Mida nad siis täpselt arvasid ja kas Sinu arvamus ühtib nendega? Sellest saadki siit lugeda.

 • NUBLU häired: millised, millal ja mida häire korral ette võtma peaks?

  Kuupäev: 24.04.2020
  Autor: Nublu

  Miks mulle tuli SMS? Miks te mulle helistate mitte ei saada SMSi? Mis tähendab vingugaasi tase 3? Kas ma pean tube tuulutama, tuletõrje kutsuma või tohin veel pikutada kui andur piiksuma hakkas? Kõik need küsimused saavad vastatud nüüd ja kohe.

 • Nublulausuja Hain Särg (1.osa)

  Kuupäev: 24.04.2020
  Autor: Nublu

  Mööda Eestit käivad ringi nublulausujad. Kamp ägedaid poisse ja tüdrukuid, kes aitavad eestimaalasteni viia infot suitsu- ja vinguanduri vajalikkusest ning tuleohutusest. Nüüd otsustaski reporter NUBLU välja uurida ühelt oma kõige pikaajalisemalt nublulausujalt Hain Särgilt, mida ta täpselt teeb, millist infot inimestele jagab ja millele tähelepanu pöörab. Muidugi ka seda, et kuidas inimesed teda vastu võtavad, kui oma punases jopes uksele ilmub ja kuidas tema töösse suhtuvad Kuna juttu Hainiga jätkus pikemaks, siis oota sellele loole peagi lisa.

 • NUBLU suitsu ja vinguandur võitis uhke tiitli!

  Kuupäev: 01.04.2020
  Autor: G4S ja Bestmarketing.ee

  4.märtsil valis auväärt žürii välja 2019 aasta parimad turundusteod. Ärikategooria Grand Prix´ ehk peaauhinna vääriliseks tunnistati G4Si nutika suitsu- ja vinguandur NUBLU turule toomise kampaania.

 • Mida lapsed tuleohutusest teada võiks?

  Kuupäev: 01.04.2020
  Autor: Jana Palm

  Praegu on enamikel meist rohkem aega lastega koos olla ja neid harida. Üks oluline teema, millest lastega rääkida, on tuleohutus. Kiire elutempo korral ei jõua me tihti sellele teemale mõelda ja on hea, kui meie lapsed on ohu korral valmis targalt tegutsema või hoopis meile olulisi asju meelde tuletama.