Sinu eest valvel!

Blogi

 • 10 asja, mida sa Nublu kohta kindlasti teadma peaks

  Kuupäev: 29.11.2018
  Autor: Digigeenius.ee artikkel

  Nutikas Nublu suitsuandur valvab korraga hoonet nii tulekahju kui ka vingugaasi eest ja teavitab ohu korral iseseisvalt G4Si juhtimiskeskust, mis saadab olukorda kontrollima patrulli või kutsub appi päästjad. Lisaks sellele on veel palju huvitavat, mida sa Nublu kohta teada võiks.

 • Kuhu on õige vingugaasiandurit paigaldada? Sellega on segadus, mis maksab Eestis elusid

  Kuupäev: 21.11.2018
  Autor: Digigeenius.ee artikkel

  Nii päästjate kui ka ekspertide seas pole üksmeelt füüsikalise tõsiasja suhtes: kas vingugaas on õhust kergem või raskem? Segaduse tõttu paigaldavad inimesed vingugaasianduri valesse kohta ja riskivad eludega.

 • Vinguanduri paigaldamisel järgi alati kasutusjuhendit, mitte rahvatarkust

  Kuupäev: 15.11.2018
  Autor:

  Viimastel nädalatel on meieni jõudnud väga palju vastuolulisi väiteid seoses vingugaasi ja vinguandurite paigaldamisega (sealhulgas riigiametnike poolt). Seetõttu panime kirja kõik vajaliku, mida sel teemal tarvis teada on. Kõige tähtsam on põhimõte, et andur tuleb alati paigaldada vastavalt tootja antud juhistele ehk iga seadme puhul tuleb vaadata kasutusjuhendit ja sellest ka lähtuda. Tootja juhiseid eirates luuakse olukord, kus ohu korral ei pruugi seade probleemist piisavalt kiiresti märku anda.

 • SKANDAAL JÄTKUB: Elu24 portaal paljastas järjekorras juba teise nublu nädala jooksul!

  Kuupäev: 15.11.2018
  Autor: Lugejakiri.ee artikkel

  NB! Läbi hea huumori kirjutatud artikkel. Instagrami Teataja ehk teise nimega Postimehe meelelahutusportaal Elu24 šokeerivad paljastused jätkuvad – seekord langes ohvriks G4Si vinguandur Nublu. G4Si Nublu sööstis sel suvel taevasse kui komeet: kõigepealt oli palju kära tema nime ümber, sest sama nime oli endale mingil põhjusel haaranud ka kohalik moosekant, kes aktiivselt mõminaräppi viljeles. Seejärel algas massiivne reklaamikampaania, mille tagajärjel soetasid ja paigaldasid andur Nublu oma koju seinale või lakke tuhanded eestlased.

 • Mis teeb Nublust parema kodupäästja kui teised suitsuandurid?

  Kuupäev: 14.11.2018
  Autor: Digigeenius.ee artikkel

  Nimest ehk tähtsamgi on siiski Nublu eesmärk – kodukaitsja, mis annab omanikule ohust märku ka siis, kui kedagi kodus pole. Kuigi suitsuandur on igas majapidamises kohustuslik, pole sellest mingit abi olukorras, kus kedagi parajasti kodus pole. Häiret ei pruugi kuulda isegi naabrid ning koju jõudes võib juba liiga hilja olla.

 • Teeme tutvust Nubluga!

  Kuupäev: 05.11.2018
  Autor: G4S

  G4S Eesti suitsuanduri teenus on saanud oma nime Jaan Rannapi tuletõrjekoerakeselt Nublu. Teeme Nubluga tutvust!