Sinu eest valvel!

Blogi

 • Kristjan Saarik – raskelt hea juht

  Kuupäev: 29.09.2014
  Autor: Kristiina Makut

  G4Si jaoks tegevust täis suviste sündmuste möödudes oleks paslik tõsta rambivalgusesse mees, kes on väga suures mahus aidanud kaasa nende õnnestumisele. Lubage esitleda: talvel lennundusosakonna juhataja, suvel lisaks sellele massiürituste turvalisuse koordinaator Kristjan Saarik.

 • Eakad töötajad on teretulnud turvatööle

  Kuupäev: 25.09.2014
  Autor: Irene Metsis

  Tänases Eesti Päevalehes ilmunusmõtlemapanev usutlus sotsioloog Iris Pettaiga, kus muude mõtete hulgas räägib ta sellest, et seeniori vanuses töötajad saavad olla abiks tööjõunappuses vaevlevale tööturule ning et vanemaealised töötajad on turvavaldkonnas väga hinnatud tööjõud. Tõsi, nii ongi.

 • Innovaatiline valveseadmete salong G4Si peamaja esimesel korrusel

  Kuupäev: 22.09.2014
  Autor: Jaan Nappus

  Valvevaldkonnas on tehnoloogia kiirelt arenenud, pakkudes palju mugavaid lisavõimalusi. Nendest aru saamiseks on vaja neid käega katsuda ja proovida. Uut peamaja planeerides seadsime eesmärgiks, et selle ruumides peab kindlasti olema G4Si tooteesitlussalong, kus klient saab ülevaate kõigist uusimatest seadmetest ja tehnoloogiatest. Tänasel päeval võime Sind uhkusega külla kutsuda, et saaksid tutvuda uuendusliku demoruumi ja kõige selles sisalduvaga G4Si peamaja esimesel korrusel.

 • Arendajate ja ühistute uus väljakutse: kuidas luua turvalisi kortermaju

  Kuupäev: 17.09.2014
  Autor: Priit Orasson

  Kui veel mõni aasta tagasi piisas kinnisvaraarendajatel kortermaja projekti edukaks müügiks pidada kinni ehitustähtaegadest, vedada kommunikatsioonid ja haljastada ümbrus, siis nüüdseks on ostjate soovid ja turunõudlus muutunud – üha suurema detailsusastmega tuleb juba projekteerimisfaasis läbi mõelda turvalisus, kirjutas G4S projektilahenduste osakonna juhataja Priit Orasson Postimehe kinnisvara erilehes.

 • G4S ühiselamu on koduks 20 riigi tudengitele

  Kuupäev: 15.09.2014
  Autor: Julia Garanža

  Augusti lõpust saadik kuuleb Marsi tänava ühiselamu koridorides taas lisaks eesti ja vene keelele ka märksa eksootilisema kõlaga keeli. G4Si ühiselamu pakub majutust mitme ülikooli välistudengitele, kõige rohkem tuleb üliõpilasi Tallinna Ülikoolist ja Tallinna Tehnikaülikoolist. Mõistagi, on ühiselamu põhikundedeks siiski omad töötajad, keda on üle poole majas elavast rahvast. Omadele kehtib ka soodsam hind, mis on kuni 90 eurot soodsam kui mujalt tulevatele asukatele.

 • Esmaabikapp koosta vastavalt oma ettevõtte vajadustele

  Kuupäev: 02.09.2014
  Autor: Esme Kassak

  Esmaabitarbed nii kodus kui kontoris on justkui omalaadseks tervisekindlustuseks. Selleks, et sest tagatisest ka kasu oleks, tuleks aeg-ajalt üle kontrollida, mida see kapp sisaldab.