Sinu eest valvel!

Blogi

 • Nõuandeid esimese klassi koolijütsile

  Kuupäev: 29.08.2014
  Autor: Esme Kassak

  Turvaettevõttes G4S Eesti töötab 2700 inimest ning esimesse klassi on minemas ligikaudu 70 töötaja lapsed, paljudel seejuures esmakordselt ehk et kooli läheb pere vanim laps. Kooliaasta alguse puhul viisime nende töötajate seas läbi väikese küsitluse, et teada saada, kuidas kooliks valmistutakse ning milliseid tarku nõuandeid antakse lastele kooli kaasa.

 • Stockmanni evakuatsiooni ja tulekahju korral tegutsemise õppus

  Kuupäev: 15.08.2014
  Autor: Julia Garanža

  Teisipäeva hommikul mattis Stockmanni personaliala ühtäkki paks toss ning kaubamaja tuleohutussüsteem pistis üürgama. Algas praktiline evakuatsiooniõppus: kõik Stockmanni külastajad ja töötajad viidi hoonest võimalikult kiiresti välja ning kaubamaja oli korraga ruttavaid inimesi täis.

 • Töö ettevõtte südames – juhtimiskeskuses

  Kuupäev: 12.08.2014
  Autor: Esme Kassak

  Tööaasta G4Sis on andnud võimaluse tutvuda ettevõtte mitme üksusega. Ometi on paar valdkonda, millel hõljub justkui saladuseloor. Kõrgtehnoloogilise lahendusega sularahaveo kohvrite kõrval tekitab teatavat aukartust töö juhtimiskeskuses, kuhu niisama naljalt sisse ei astu, et hei, kuidas teil läheb. See on koht, kus töö käib nii päeval kui ööl, olgu jaanipäev või jõulupühad. Kui siin poleks kedagi häiretele reageerimas, võiks suurem osa ettevõttest lihtsalt uksed kinni panna. Juhtimiskeskus kujutab endast korraga nii ettevõtte süda kui ka mõistust. Süda peab tuksuma ja nupp nokkima. Häirejuhtimise spetsialistid, endise nimega operaatorid, peavad toime tulema kiiresti suure hulga infoga, tegema seejuures õigeid järeldusi ja otsuseid, jagades juhtnööre nii kliendile kui ka patrullile. Jälgides seda kõike vahetusjuhi positsioonilt, saab pilt mõneti selgemaks. Nagu saab klaarimaks seegi, et seda tööd niisama, ilma ettevalmistuseta, proovida pole mõtet, kuna iga minut on väärtuslik. Ruumi keskel suurel ekraanil jooksev info annab reaalajas teada, mitu kõnet on vastatud, mitu ootel. Seda nimetatakse omakeskis rahustavaks ribaks, aga rahustav on see vaid siis, kui on rohelist värvi.

 • Andres Kull võitis Žalgiris GP kaevikraja võistluse

  Kuupäev: 07.08.2014
  Autor: G4S Eesti

  G4S Eesti töötaja Andres Kull võitis mainekal laskevõistlusel kaevikrajal võisteldes esikoha.

 • „Julged hoolida?“ töömaleva noored: tuleks ka järgmisel suvel

  Kuupäev: 05.08.2014
  Autor: Maarika Haavistu

  G4Si töömalev toimus kaheteistkümnendat korda, kuid sellel aastal „uues kuues“. Hooliva mõtteviisi ja turvalise kogukonna väärtuste edasikandjana oli sellel aastal sotsiaalse suunitlusega G4Si "Julged hoolida?" töömalev. Kui varasematel aastatel on noored olnud abiks rannavalves, siis tänavu said 40 noort teha tööd ka kogukonna heaks vabatahtlikke koondavates organisatsioonides: Eesti Toidupank, Uuskasutuskeskus, Eesti Loomakaitse Selts ning Tallinna Diakooniahaigla. Töömalev toimus kahes vahetuses: 2. – 21. juuni ning 30.juuni – 19. juuli. II vahetuse esimese nädala lõpus käis Maarika Haavistu noorte esmamuljeid kogumas kahes maleva töökohas: Tallinna Diakooniahaiglas ja Stroomi rannas.

 • „Julged hoolida?“ portaalis on „Hoolivalt keskkonnast!“ kuu

  Kuupäev: 04.08.2014
  Autor: Ande Etti

  Koostöös heade ja asjatundlike partneritega oleme augustikuuks „Julged hoolida?“ portaali koondanud laia valiku teemasid, mis ühest või teisest küljest avavad meie elukeskkonnaga seotud probleemkohti.

 • Madis Tammaru: turvatöötajast osakonnajuhatajaks

  Kuupäev: 01.08.2014
  Autor: Ande Etti

  Täna on Madis Tammaru G4Si lõuna piirkonna valveosakonna juhataja ning sõidab igal nädalal Tallinnast Tartusse seda tööd tegema, kuid on olnud ka aegu, mil lennujaama turvatöötajast Madis lennujaama parklas autos magas, sest pingeline töö ei võimaldanud koju Kehrasse unetunde täis magama sõita, kirjutab Ande Etti.