Sinu eest valvel!

Blogi

 • Suurürituste portfoolio kosub. Jõudsalt

  Kuupäev: 25.07.2014
  Autor: Julia Garanža

  Kui üldjuhul peetakse suve kergelt võtmise ajaks, siis turvaettevõtetes on see vastupidi – kõige tihedam tööperiood. G4Si kontekstis tähendavad suvekuud lisaks veeohutuse tagamisele ka kümnete viisi erinevaid üritusi.

 • Rait Paimets: maasturiga olen eriti korralik liikleja

  Kuupäev: 08.07.2014
  Autor: Ande Etti

  4x4 reiside rändurid on asunud uuele seiklusele Kasahstan poole. Vahetult enne minekut andis aga Rait Paimets lahkesti välkintervjuu G4Si „Julged hoolida?" portaalile.

 • Turvalist laulu- ja tantsupidu!

  Kuupäev: 04.07.2014
  Autor: Kristiina Eelmaa

  4.-6. juulil toimuval XXVI laulupeol ja XIX tantsupeol osalejate ja külaliste turvalisuse eest kannavad igapäevaselt hoolt üle 300 AS G4S Eesti ja USS Security turvatöötaja. Lisaks tagavad laulupeol turvalisust ka videokaamerad: kogu lauluväljaku territoorium on kaetud videovalvega. Panime kokku mõned soovitused, mille järgimine aitab Sul kindlustada tujuküllase ning turvalise peo!

 • Koit Toome: „Suvepäevad on puhkamiseks ja vabalt võtmiseks“

  Kuupäev: 01.07.2014
  Autor: Esme Kassak

  G4S Eesti suvepäevadel üles astuv Koit Toome esinemiskalender on juba aasta algusest täis ning suvel, kui teised puhkavad, ootab teda kõige tihedam tööaeg. G4Si peamaja külastamisele on Koidul eelnenud pikale veninud öö stuudios, et „linti“ saada uus lugu, mida ta pea katkematult ümiseb. Ometi saame suvepäevade üleskutse kiirelt salvestatud ning filmimise käigus jõuab Koit testida Masternauti G4Si autodes ning pidada maha väikese vestluse ka juhtimiskeskuse operaatoritega.