Sinu eest valvel!

Blogi

 • Andres Kull: kulli pilguga mees

  Kuupäev: 25.06.2014
  Autor: Maarika Haavistu

  Andres Kull on kirjutanud oma nime Eesti ajalukku, olles laskespordi suurmeistrina neljakordne Eesti meister kaevikrajal ja kahel viimasel aastal Eesti parim meeslaskur. Need on saavutused, mida enamikul meist pole lauale panna. Kuid Andres on tagasihoidlik, olles väiksest poisist saadik vanema venna eeskujul alaga alustanud ja saavutuste nimelt tööd. „Kui oled teinud 31 aastat trenni ja osalenud võistlustel, tulevad ka tulemused," lausub ta.

 • „Sistem“ töötab ehk soovitusindeksist turvatehnikadivisjoni näitel

  Kuupäev: 16.06.2014
  Autor: Esme Kassak

  G4S Eesti alustas omal ajal Ameerikas väljatöötatud lihtsa tagasisidevormi soovitusindeksi kasutamist poolteist aastat tagasi ning välja saadetavate küsitluste hulk on selle aja jooksul kordades kasvanud. Järjest enam mängib soovitusindeksi kaudu saadav informatsioon rolli kliendi soovide ja ootuste arvessevõtmisel ning samuti töötajate arendamisel.

 • Turvaturul mõõdukas kasv

  Kuupäev: 11.06.2014
  Autor: Julia Garanža

  Mais valminud Eesti Turvaettevõtete Liidu turvaturu analüüs annab põhjust mõõdukakas optimismiks: mullu kasvas turvaturu kogukäive kolm protsenti, jätkates 2010. aastal alanud masujärgset kosumist. Käivete mahud on kasvanud pea kõikidel turvaettevõtetel.

 • Kolleeg korraldab: reedesed rannajooksud Stroomil

  Kuupäev: 09.06.2014
  Autor: G4S Eesti

  Roel Pedanik on meie lennujulgestustöötaja, kes on viimasel kuuel aastal teinud tööd Tallinna õhuväravas. Oma teises elus on ta personaaltreener ning pühendunud sportlane, kes enda sõnul „teeb sporti igal vabal hetkel“. Ühel päeval tekkis Roelil ja tema mõttekaaslasel Sandra Leebenil vahva mõte: korraldaks õige rannajooksude sarja: koguks randa hea seltskonna, jookseks paraja distantsi - mitte rohkem kui 3 kilomeetrit - ning teeks pärast koos joogat.

 • „Julged hoolida?“ arenes turvaportaaliks

  Kuupäev: 06.06.2014
  Autor: Ande Etti

  G4S Eesti algatatud „Julged hoolida?“ liikumine, mis 2010. aastast tegutseb informatiivse sotsiaalmeediakanalina, on arenenud turvalisusportaaliks, mille artiklid on kättesaadavad domeenil www.julgedhoolida.ee.