Blogi

 • G4Slased: Janek Vana – maadlejast suusaässaks

  Kuupäev: 31.03.2014
  Autor: Andres Treimann

  Ideaaltingimustes oleks pidanud alljärgnev lugu valmima suusarajal, sest loo kangelane on kirglik sportlane ja talviti just suusamees. Kirjutaja õnneks on seni talv lumeta olnud ja seega polnud hirmu, et pidanuks intervjuud tehes suusarajal rinda pistma hakkama, pealegi väga ebavõrdsetel tasemetel olles. Poolteist tundi vestlust ühes Tartu Lõunakeskuses asuvas kohvikus möödus lennult – sedavõrd huvitav oli!

 • G4S: ühiskond on joomarluse suhtes liiga tolerantne

  Kuupäev: 19.03.2014
  Autor: G4S Eesti

  Eelmise nädala jooksul andsid G4Si turvatöötajad politseile üle neli joobnuna autorooli istunud sõidukijuhti. Neljast kaks joobekahtlusega roolikeerajat tekitasid oma hooletu käitumisega kahju turvafirma klientidele.

 • G4Si „Julged hoolida?“ võtab luubi alla klienditeeninduse

  Kuupäev: 07.03.2014
  Autor: Ande Etti

  Märtsis tähistatavast heateeninduse kuust inspireerituna tõstatab G4Si algatatud „Julged hoolida?“ liikumine mitmed teemad, milles juhitakse tähelepanu teeninduse sisulisele küljele: kes meie ühiskonnas on klienditeenindaja; mida muudavad kliendi-teenindaja rollid inimestevahelistes suhetes; kuidas teenindavas ametis meelerahu ja töörõõmu säilitada ning kuidas kliendina teenindust mõjutada.

 • IP-salvesti, mis toob FULL-HD videopildi ka koju

  Kuupäev: 03.03.2014
  Autor: Veikko Raasuke

  Kas oled koduomanikuna mõelnud, et kodust või kasvõi suvilast eemal olemise ajal oleks hea omada ülevaadet seal toimuvast videopildi vahendusel? Varem oleksid suure tõenäosusega pidanud kasutama analoogsüsteeme, mille edastatud videopilt ei olnud kuigi kvaliteetne. Nüüdseks on tehnika arenenud nii kaugele, et enne valdavalt äridele mõeldud kõrgekvaliteedilist pilti võimaldavad IP-põhised süsteemid on tehtud kergesti kasutatavaks ka eraisikutele.