Blogi

 • Raasuke sädet igas teos: Veikko Raasuke

  Kuupäev: 27.09.2013
  Autor: Julia Garanža

  Luubi all on G4Si tehnoloogia arendusjuht Veikko Raasuke. Vestlus Veikkoga äsja lõppenud, leian end dilemma ees: „kuidas nüüd kogu see hea kraam ühte artiklisse mahutada?“, sest paaritunnise intervjuu käigus kõlab mitme loo jagu lennukaid mõtteid. Sellest saaks tublisti ainest nii „Juhtimise“, „Tootearenduse“ kui „Ürituste korralduse“, aga ka „Ühe mehe 100 harrastuse“ rubriikide jaoks. Taas leiab kinnitust tähelepanek: kes palju teeb, see palju jõuab.

 • Avasime G4Si uue e-teeninduse

  Kuupäev: 25.09.2013
  Autor: Maarika Haavistu

  Alustasime eelmisel aastal uue e-teeninduse suuremahulise arendusprojektiga, millega on seotud kõik G4Si üksused, sajad töötajad ning mitmed koostööpartnerid. Koos on peetud sadu koosolekuid ning e-teeninduse valmimiseks on kulunud tuhandeid töötunde nii meil kui ka partneritel. Kõigi panus on nüüd käegakatsutav: oleme jõudnud esimese etapi lõppu, mil avasime osalise funktsionaalsusega e-teeninduse kasutamiseks valveteenuse erakliendile.

 • G4S hakkas korvpalli Noorteliiga suurtoetajaks

  Kuupäev: 18.09.2013
  Autor: G4S

  Eile Saku Suurhallis toimunud pressikonverentsil tutvustas Eesti Korvpalliliit algavat klubihooaega ja allkirjastas lepingud kolme suurtoetajaga. Korvpalli Meistriliiga peatoetajaks on alates käesolevast sügisest Alexela, Naiste Eesti-Läti ühisliiga peasponsoriks saab Nordea Pank.

 • Fonoluku uued võimalused

  Kuupäev: 10.09.2013
  Autor: Veikko Raasuke

  Fonoluku uued võimalused Fonolukk on muutunud lihtsast ukseavamise mehhanismist koduseks infosüsteemiks. Võimalused on laienenud alates sõnumite jätmisest pereliikmetele kuni laste tegevuse jälgimiseni lapsetoas. Vaata, mida tänapäevased fonolukusüsteemid suudavad.

 • Rannavalvehooaeg 2013 sai läbi

  Kuupäev: 06.09.2013
  Autor: Julia Garanža

  Kolme suvekuu jooksul andsid 15 Eestimaa rannas turvalisust taganud G4S rannavalvurid esmaabi 422 rannalisele, vanematega viidi kokku 47 rannas eksinud last ning uppumisohust päästeti 10 inimest. Enamik päästmist vajanuid olid joobes.

 • Turvaline esimene koolipäev

  Kuupäev: 02.09.2013
  Autor: Ene Raja

  Kas Sinugi laps kuulub nende tuhandete jütside sekka, kes tänavu 1. septembril oma kooliteed alustavad? Et saaksid oma silmatera südamerahus kooli saata, on G4S koostanud koolilapse turvalisuse soovitused. Tuletame meelde neist olulisemad, mis käsitlevad turvalist koolijõudmist.