Blogi

 • Peeter Torim: „Alati saab midagi paremini teha“

  Kuupäev: 30.08.2013
  Autor: Esme Kassak

  Sularahadivisjoni uus direktor Peeter Torim on uues ametis olnud alates maikuust. Vaatamata kaardimaksete ja e-panganduse kiirele arengule, on sularahal jätkuvalt tulevikku. Kas või sel lihtsal põhjusel, et seda näed ise, saad katsuda ning suudad paremini kontrollida, kui poes ostude eest tasudes välja annad. Sularaha sektor kasvab tema sõnul koos majanduse ja teiste tehnoloogiate arenguga, kaotamata oma tähtsust. Nii polegi varem peamiselt finantsasutustes töötanud Peetri jaoks G4S-i tulek kuigi kardinaalne muutus, sest sularahadivisjoni eesotsas puutub ta igapäevaselt kokku valdkonnaga, kus olnud tegev alates 90ndate algusest nii Eestis kui ka Baltimaades ning samuti Soomes ja Rootsis. Rahvusvaheline pole aga mitte üksnes Peetri ametialane, vaid ka isiklik taust – eesti keele kõrval kõlab peres leedu keel, kuna ta on abielus leedulannaga.

 • "Julged hoolida?" sügise avavad Hoolivusmeeter ja "Turvaliselt kooli"

  Kuupäev: 29.08.2013
  Autor: Ande Etti

  Peatselt algava kooliaasta eel kutsub turvakontserni G4S algatatud Facebooki-liikumine „Julged hoolida?“ tutvuma ohutu koolitee põhitõdedega ning testima enda ohutuse alaseid oskusi ja hoolivust meelelahutusliku Hoolivusmeetri abil.

 • Muhedad lood: „Tahan KOHE valveteenusega liituda!“

  Kuupäev: 28.08.2013
  Autor: Ande Etti

  Kogusime kokku hulga lugusid, mida kliendid on meile koduvalvega liitumisel rääkinud või mida on meie inimesed oma silmaga näinud. Siin on valik „pärleid“.

 • Valgekraena rannavalves: rannas – turvatöötaja, vees - päästja

  Kuupäev: 23.08.2013
  Autor: Kristel Saarm

  Kes meist küll poleks mõnel kuumal suvepäeval kontoris tööd tehes soovinud, et oh kuidas tahaks hoopis rannas olla! Eriti tore oleks veel siis, kui selle eest ka palka makstakse …

 • Tere tulemast, Warehousing, lasteaiad ja Maidla vallavalitsus!

  Kuupäev: 21.08.2013
  Autor: Julia Garanža

  Müügimeeskond annab teada: suve esimese poole jooksul tuli G4Si valvesse ligi 350 uut era- ja äriklienti. Mõnedest töövõitudest veidi pikemalt.

 • Soovitused Koduvalve kasutajatele

  Kuupäev: 09.08.2013
  Autor: Viljar Vallner

  Kuna suvisel ajal kardetakse kalli VOIP- või GSM-ruuteri hukkasaamist äikese läbi (aga võibolla ka koletult suurt elektrikulu), tõmmatakse kodust ära minnes ruuteri toiteadapter seinast välja. Sel puhul tuleb arvestada, et see võib katkestada ka teadete edastamise turvafirma signaalivastuvõtupulti.

 • Kahe suvekuuga päästeti uppumisohust 10 rannalist

  Kuupäev: 09.08.2013
  Autor: Julia Garanža

  Kahe suvekuu jooksul andsid G4Si rannavalvurid esmaabi 345 rannalisele, lahendasid 3507 avaliku korra ja heakorra rikkumist, uppumisohust päästeti 10 rannalist. Vanematega viidi kokku 40 rannas eksinud last.

 • Juhatuse esimees Priit Sarapuu: püsime muutuste kursil

  Kuupäev: 07.08.2013
  Autor: Sarapuu

  Eelmise aasta lõpus raputasime G4Si. Tugevalt, teadlikult, põhjusega. Mugavustsoonist lahti raputamine oli ettevõtte eduka käekäigu jätkamiseks vajalik samm. Turuosa vähenemine, käibelangus mehitatud valves ning tagasilöögid suurtel hangetel on piisavalt kõnekad signaalid.

 • Alustas G4S Milestone tiim

  Kuupäev: 05.08.2013
  Autor: Priit Valk

  27. juunil kogunes esimest korda vastloodud G4S Milestone Team. Loodud keerulise nimega meeskond koondab kontserni G4S Eesti töötajaid, kes on otseselt seotud Milestone videovalvega.

 • Solarise uued väljakutsed

  Kuupäev: 02.08.2013
  Autor: Julia Garanža

  Aprillis kaubanduskeskuse Solaris turvamise Meeskonnalt ülevõtnud G4Si vastutusala on järkjärgult kasvanud. Tallinna omanäolisema elustiilikeskuse külastajate ja rentnikke turvalisuse eest kannab hoolt 14-liikmeline G4Si meeskond, millega augustis liituvad veel kaks töötajat.