Blogi

 • Rannavalve: Millal lubada laps üksinda ujuma?

  Kuupäev: 29.07.2013
  Autor: Ande Etti

  Igal suvel „korjavad“ rannavalvurid randadest kokku hulga järelvalveta alaealisi. Mõnel juhul (näide 3-aastasest tüdrukust, kes läks ise randa, kui ema tähelepanu oli arvutil või 3-4aastasest, kes purjus isaga „koos“ rannas olles mitmeid tunde üksinda ringi lippas ja ka ujumas käis) on selge, et olukord ei ole vabandatav.

 • Mida pakkida ja mida mitte, et lennureis sujuks ladusalt

  Kuupäev: 24.07.2013
  Autor: Ande Etti

  G4Si lennujaama lennundusjulgestustöötaja Marvin Torga peab lennureisiks pakkimise puhul oluliseks lähtuda eelkõige sellest, et pagasi võib jagada kaheks: käsipagasi saab inimene salongi kaasa võtta, registreeritud pagas liigub temast eraldi.

 • Elektriautode lühirent startis võimsalt

  Kuupäev: 18.07.2013
  Autor: G4S

  Elektromobiilsuse programmi (ELMO) raames Tallinnas ja Tartus käivitunud elektriautode lühirendi teenusega on vähem kui nädalaga liitunud 225 kasutajat. „Testperioodi kohta on inimeste huvi üllatavalt suur", ütleb Ühisteenuste projektijuht Jaan Vill.

 • ELMO lühirent kutsub kõiki huvilisi proovima elektriautoga sõitmist

  Kuupäev: 11.07.2013
  Autor: Maarika Haavistu

  Alates neljapäevast, 11. juulist on huvilistel võimalik lihtsalt ja soodsalt ise proovida elektriautoga sõitmist. Elektromobiilsuse programmi (ELMO) raames Tallinnas ja Tartus käivituv teenus toob linnapilti paarkümmend Nissan Leaf’i ja Mitsubishi IMiEV’i elektriautot, mille rentimine toimub mobiiltelefoni vahendusel loetud sekundite jooksul. Sügiseni kestval testperioodil kehtivad soodushinnad. Nutikal tehnoloogial põhinev G4Si hallatav elektriautode lühirenditeenus on uus Eestis ja seni vähe levinud ka mujal maailmas. Edukaid näiteid on siiski nii Pariisis, Londonis kui ka San Franciscos.

 • Iiris Embrich – töömalevlasest ja rannavalve abilisest vetelpäästjaks

  Kuupäev: 10.07.2013
  Autor: Ande Etti

  Minu suhe G4Siga algas 2011. aasta suvel, kui sain esimest korda G4S töömalevasse, ka järgneval suvel töötasin rannavalvurite abilisena, mil valiti parimate maleva töötajate hulka. Sel aasta läbisin vetelpäästja koolituse ning sain ametlikult vetelpäästjaks. Nii abilise, kui nüüd ka päästjana, töötan Stroomi rannas.

 • G4S omandab STV turvaäri

  Kuupäev: 08.07.2013
  Autor: Julia Garanža

  AS G4S Eesti ja AS STV on sõlminud kokkuleppe, mille kohaselt omandab G4S 3. augustil täies mahus STV turvateenuste portfelli.

 • G4Si rannavalvurid päästsid vooluga kaasa läinud vanaproua

  Kuupäev: 05.07.2013
  Autor: Ande Etti

  04. juulil kell 15.25 tõid G4Si rannavalvurid Tartus Emajõe vabaujulas veest välja vanaproua, kes oli vooluga kaldast eemale triivinud ning ei jaksanud enam tagasi ujuda.

 • G4Si rannavalve lahendas juunis 1864 korrarikkumist

  Kuupäev: 05.07.2013
  Autor: Ande Etti

  Üle Eesti 15 rannas suvitajate turvalisust tagav G4S Rannavalve lahendas esimese suvekuu jooksul 1864 avaliku korra rikkumist ning andis esmaabi 147 rannakülastajale, vanematega viidi kokku 9 rannas ära eksinud last. Kõige enam tööd pakkusid rannavalvele klaastaaraga rannalised, rannas alkoholi tarbijad ja keelatud veesõidukiga randa tikkujad.

 • Lennujaama inimesed: Sergei - iseenda peremees

  Kuupäev: 04.07.2013
  Autor: Julia Garanža

  Lennujaamas cargo pääslas töötava Sergei Tumanovski profiili vaadates meenuvad esimesena Jack Londoni jutud indiaanlastest, sarnasust lisab kahtlemata ka puhkehetkedel piibu pahvimine. Ka indiaanlaste mõtteviis: vaikselt, arukalt, enda ja ümbritsevaga harmoonias olemine, on Tumanovskile omane. Muide, vähesed teavad, et vaikne piibuga mees kes töötab meil alates 1998. aastast, on rahvusvaheliselt tunnustatud puuskulptor ning piipude suurmeister.

 • Tööpäeva lõpetanud G4Si rannavalvurid aitasid päästa 13-aastase poisi elu

  Kuupäev: 02.07.2013
  Autor: Ande Etti

  Pühapäeva õhtul, pärast Elva Verevi järve rannavalve ametliku tööpäeva lõppu kuulsid randa palli mängima jäänud G4Si rannavalvurid appihüüdu. Hüppetornil, mis asub rannast eemal ujuvplatvormil, turninud 13-aastane poiss kukkus tornist alla vastu platvormi ning sealt vette.

« Previous |  [1] 2  | Next »