Blogi

 • Uudis pildis: 15 uut rannavalvurit õppis merepäästet

  Kuupäev: 28.06.2013
  Autor: Ande Etti

  14. juuni päeva veetsid 15 uut G4Si rannavalvurit Pirita rannas merepraktikat sooritades. Merepraktika päeval õppisid rannavalvurid kogenenud päästjate juhendamisel merepäästet: juhtima mootorpaati operatiivolukorras, lähenema paadiga kannatanule, tõstma kannatanut veest paati ning teda kaldale toimetama. Veel said rannavalvurid kogemuse, kuidas käituda, kui paat on laine või tuule tõttu ümber läinud - kuidas see ümber pöörata ja kuidas teostada turvakontrolli.

 • Lahinguvalmis uustulnuk: Arto Durejko

  Kuupäev: 25.06.2013
  Autor: Gerly Tuisk

  Mitte ainult nimi, vaid ka mees ise on huvitav. Arto on töötanud 10 aastat pangandusvaldkonnas, 1996 aastast tegev Kaitseliidus, kasvatab kahte last, lõpetab Tallinna Ülikoolis õigusteaduse eriala, tegeleb laskespordi- ja muidu spordiga ning veedab iga päev tunde autos tööle ja koju sõites. Mees nagu orkester! Kuidas ikka on nii, et mõni jõuab kõike ja teine mitte midagi, nii, et ainuüksi tema vaatamisest võib ära väsida.

 • G4S ja rahvakunstnik Contra: kuidas käituda väliüritustel?

  Kuupäev: 22.06.2013
  Autor: Ande Etti

  Suveürituste hooaja puhuks on poeet Contra ja turvakontsern G4S kokku pannud meelespea, mis aitab väliüritusele minejal ja tema kaaslastel kindlustada positiivseid elamusi kultuuri- ja spordisündmustelt.

 • G4S viis läbi viipekeelse turvakoolituse

  Kuupäev: 20.06.2013
  Autor: Ande Etti

  Maikuus oli G4S korraldamas AS Fleming töötajatele, keda on kokku üle 250, evakuatsiooniõppusi. Klient oli tellinud nii eesti- kui venekeelsed koolitused, kuid majas ringi käies selgus, et töötajate seas on ka 15-20 kurttumma.

 • G4Sile anti üle Aasta Tervisesõber 2013 tiitel

  Kuupäev: 18.06.2013
  Autor: Ande Etti

  Nädalavahetusel andis Eesti Terviseedenduse Ühing üldkogul AS G4S Eestile üle Aasta Tervisesõber 2013 tiitli. Varasemalt on selle tunnustuse pälvinud Evelin Ilves, Arnold Rüütel ja saade Ringvaade saatejuhtide Anu Välba ja Marko Reikopiga.

 • Kui kodu jääb reisi ajaks üksi

  Kuupäev: 17.06.2013
  Autor: Ande Etti

  Perega pikemale reisile minnes ära unusta ka seda, kes reisi ajaks üksinda jääb – sinu kodu. Teatavasti on vargad nutikad ja kui arvad, et see, et sa parajasti pikemalt oma kodus ei viibi, neil märkamata jääb, oled teinud suure vea.

 • ABB kevadel avatud tehas sai G4Silt uued turvasüsteemid

  Kuupäev: 14.06.2013
  Autor: G4S

  Märtsi lõpus kolisid seni Harju maakonnas eri kohtades asunud energeetika- ja automaatikatehnoloogia kontserni ABB üksused Jüri alevikus ehitatud hoonete kompleksi. Otse Aruküla tee kõrval, vana tehase vastas kerkinud uus tootmis- ja büroohoone mahutab ettevõtte äriüksusi, keskladu komplektalajaamade ja madalpingesüsteemide ja komplektalajaamade tehaseid ning kontoriruume. Kompleksi rajamine algas mullu märtsis ning novembris jõudis järg turva- ja nõrkvoolusüsteemide ehitamiseks – neid töid teostas G4S.

 • „Julged hoolida?“ leht jagab soovitusi ohutuks puhkamiseks

  Kuupäev: 12.06.2013
  Autor: Ande Etti

  Aprillikuus alustanud turvasoovituste keskkond G4Si hallataval „Julged hoolida?“ sotsiaalmeedialehel alustab juunikuus turvaliseks puhkuseks nõuannete jagamist. Juuni- ja juulikuus antakse praktilisi nõuandeid, mida arvestada, kui minna välisreisile (reisimine ravimitega, erinevad kindlustuse variandid, terviseriskid) või planeerida puhkust Eestis; millele mõelda, kui saata laps suveks laagrisse; kuidas hoida end ja oma pereliiklmeid päikese käes ja vee ääres puhates; kuidas hoolitseda oma kodu turvalisuse eest, kui pikemal puhkusel ära olla jpm. Jagatakse ka värskeid muljeid Eestisisesest reisist perega elektriautos ja antakse nõu, milline peaks olema puhkus, mis tõesti keha ja meelt kosutab.

 • Nõuanded lapsevanemale: pisipõnniga rannas

  Kuupäev: 10.06.2013
  Autor: Ande Etti

  Laps ei ole väike täiskasvanu. 10 aastat rannavalves töötanud medõe haridust omandav G4Si rannavalvur Aleksander Suitslapsevanematele südamele, et nad peaksid meeles, et laps on küll anatoomiliselt täiskasvanuga väga sarnane, kuid lapsel on teistsugune füsoloogia. „Sellest tulevalt tuleb rannas arvestada, et ta keha jahtub kergemini, tema hingamisteede ehitus on teistsugune, seega on ka lämbumisoht suurem,“ räägib Suits

 • Ene Raja: kliendikogemust juhitakse teadlikult

  Kuupäev: 06.06.2013
  Autor: Ene Raja

  Turvateenistus on valdkond, kus on suur hulk kliente, kellel puudub otseneregulaarne klienditeeninduskogemus. Teenust tajub klient läbi abstraktsetasu, mida ta maksab lootuses, et seda kogemust ei lähegi kunagi vaja. Ettevõttele on kliendiga suhtlemine ja enda juures hoidmine heaks väljakutseks. Kliendikogemust tuleb ettevõtte tasandil juhtida.