Blogi

 • G4S Rannavalve kuulutab suve avatuks

  Kuupäev: 31.05.2013
  Autor: Julia Garanža

  Homme, 1. juunil alustab G4S Rannavalve veeohutuse tagamist enamikes menukamatest Eesti randadest. Punavalges vormis G4Si rannavalvurid hoolitsevad suvitajate ohutuse eest 15 suuremas suplusrannas Tallinnas, Haapsalus, Tartus, Otepääl, Elvas, Türil, Paides ja Narvas.

 • Rootsi kolleegidel külas

  Kuupäev: 29.05.2013
  Autor: Andres Treimann

  Alati on hea ennast kursis hoida ümberringi toimuvaga ja lisaks on kindlasti põnev teada, kuidas naabritel läheb ning mida asjalikku nad teevad. Selleks pole tarvis muud kui minna naabritele külla ja uudistada nende tegemisi.

 • Surnuks töötamise aeg on läbi, töötajad küsivad paindlikke lahendusi

  Kuupäev: 29.05.2013
  Autor:

  31. mail toimub Eestis Kaugtöö Päev, mille käigus kutsutakse inimesi üles tegema tööd väljaspool kontorit. Päeva eesmärgiks on suurendada ühiskonna teadlikkust võimalustest ja eelistest, mida kaugtöö kaasaegsete tehnoloogiate abil nii töötajatele kui ka ettevõtetele pakub. AS G4S Eesti värbamise ja mehitamise osakonna juhataja Gerly Tuisk arutleb selle üle, kuidas haakuvad kaugtöö põhimõtted turvaettevõtte töökorraldusega.

 • Valgekrae liiklust reguleerimas

  Kuupäev: 27.05.2013
  Autor: Tarmo Pärjala

  G4Si turundusjuhina leiba teeniv Tarmo Pärjala koges ristmikul,et liiklusreguleerija koolitus annab suurepärase juhtimiskogemuse. Soovitab soojalt!

 • Intervjuu tegijaga: 188 kilomeetrit 41,5 tunniga. Jalgsi.

  Kuupäev: 23.05.2013
  Autor: G4S

  Eelmisel nädalavahetusel sai Eesti ühe omanäolise spordirekordi võrra rikkamaks. Kulturismipisikust nakatunud noorte meeste-naiste nelik otsustas „läbi jalutada“ teekonna Tartust Tallinnasse. Julge idee ja vapra neliku liidriks sai TÜASKi treener ning G4Sis Tartus sularahavedajana leiba teeniv Silvar Rückenberg.

 • Hoiame pöialt 188-kilomeetrilise jalgsiretke nelikule

  Kuupäev: 17.05.2013
  Autor:

  Täna varahommikul alustasid jalgsiretke Tartust Tallinnasse neli Tartu kulturisti eesotsas TÜASKi treeneri ja meie sularahavedaja Silvar Rückenbergiga. Üritus kannab pealkirja "Kuidas Tartu mehed ja naised Tartust Tallinna jala trenni läksid!"

 • Turvaturu trendidest

  Kuupäev: 10.05.2013
  Autor:

  Eesti Turvaettevõtete Liidu andmed kinnitavad, et turvaturg on tõusu teel: käivete mahud on kasvanud pea kõikidel turvaettevõtetel. See on positiivne märk mitu aastat stabiilsena püsinud turu osaliste jaoks, mis ütleb, et tarbija vajadus turvateenuste osas on kasvamas. Samas tuleb arvestada, et äriklientidele suunatatud turvaäri on jätkuvalt paljuski tööjõukeskne valdkond, mida mõjutavad situatsioon tööturul, riigi majanduslik seis ning demograafiline olukord.

 • "Loobu paberarvest" kampaania loosimine

  Kuupäev: 02.05.2013
  Autor: Maarika Haavistu

  Aprillis kutsusime oma kliente üles looduse säästmiseks loobuma paberarvest. Kõikide elektrooniliste arvete saajate vahel loosisime välja stiilse linnaratta Classic Deluxe Hawaii Expressist koos rattaalarmiga ning eraldi kümme rattaalarmi.

 • G4S Heathrow and Gatwicki lennujaamas

  Kuupäev: 02.05.2013
  Autor: Andres Treimann

  G4Si Inglismaa lennuteeninduse üksus võitis märtsi alguses järjekordse kolmeaastase lepingu pakkumaks turvateenust British Airways´ile Heathrow ja Gatwicki lennujaamades. Koostööd on tehtud Ühendkuningriigi lennutööstuse ettevõtetega enam kui 20 aastat ja British Airways on olnud koostööpartneriks kümne aasta jagu. Infoks, G4S Aviation Services pakub turvalahendusi kõikides suuremates lennujaamades Ühendkuningriigis.