Blogi

 • Turvalahendus suurimale terminalile

  Kuupäev: 28.02.2013
  Autor: Julia Garanža

  Muuga sadama hiigelterritooriumist hinnanguliselt kolmandiku hõlmav Transiidikeskus, Eesti suurmaid stividoriteenust osutavaid firmasid valis oma uueks turvapartneriks G4Si.

 • Vabandame meie töötaja lubamatu käitumise pärast

  Kuupäev: 27.02.2013
  Autor: G4S

  Täna öösel leidis Tallinnas aset äärmiselt kahetsusväärne juhtum, kus meie juhtimiskeskuse turvatöötaja eksis rängalt nii seaduse kui inimlikkuse põhimõtete vastu.

 • Eestis avati maailma suurim elektriautode kiirlaadimisvõrk

  Kuupäev: 20.02.2013
  Autor: Tarmo Seliste, KredEx

  Täna avatakse ametlikult kasutamiseks Eestisse rajatud elektriautode kiirlaadimisvõrk. Üle Eesti paigaldatud 152 kiirlaadijast koosnev võrk moodustab hetkel laadijate arvu poolest Euroopa suurima elektriautode kiirlaadimistaristu.

 • Solaris valis uueks turvapartneriks G4Si

  Kuupäev: 12.02.2013
  Autor: Julia Garanža

  Aprillist kannab Solaris keskuse külastajate ja töötajate turvalisuse eest hoolt turvafirma G4S. Lisaks mehitatud valvele monitoorivad keskuses toimuvat läbi videovalve G4Si operaatorid, kellele pakuvad ööpäev ringi tuge G4Si juhtimiskeskus ja kesklinnas baseeruvad patrullekipaažid.

 • Äratuskõne äririskide hindamiseks

  Kuupäev: 11.02.2013
  Autor: Andrus Jauk

  Tõsi, Elioni digiteenuste hiljutine ulatuslik rike oli paljudele isiklikult ebamugav. Kuid keskendudes vaid häirida saanud „mugavustele“ ja kompensatsiooni võimalustele, jätame tähelepanuta tõsise äratuskõne, mida juhtum endas kätkes. Kui paljud ettevõtted on ka tegelikult kaalunud oma äririske, kui mõni ärikriitiline teenus peaks saamata jääma? 100% turvalisust ei ole olemas, kuid kriitiline pilk aitab riske viia miinimumi.

 • Kolmandik G4Si autoparki vahetatakse aasta jooksul uuemate sõidukite vastu

  Kuupäev: 07.02.2013
  Autor: Andres Pastarus

  Eelmise aasta novembris alustas G4Si haldusosakond iga-aastase autode väljavahetusprogrammi ettevalmistusega ning kuulutati välja autohange. 386 sõidukist koosnevast autopargist vahetatakse välja uuemate vastu ligikaudu kolmandik ehk täpsemalt 144 sõidukit.

 • „Julged hoolida?“: kuidas Võrumaa end ja oma inimesi hoiab

  Kuupäev: 04.02.2013
  Autor: Ande Etti

  „Oscar Wilde on öelnud „Tänapäeval teavad inimesed kõigi asjade hinda ja ei millegi väärtust“. Tõelised väärtused on hindamatud. Pole võimalik panna hinnalipikut külge tundele, mida tekitavad soe kodu, naerust pakatavad lapsed, hea tervise juures olevad lähedased ja toetavad sõbrad. Turvalise elukeskkonna loomine saab alguse meie kõigi suhtumisest. Julge märgata, hoolida ja võtta vastutust!“ julgustab Võru maavanem Andres Kõiv.