Blogi

 • G4Si uusaastatervitus

  Kuupäev: 31.12.2013
  Autor:

 • Anu Lokke: tahtsin osata õpetada igasuguseid koeri

  Kuupäev: 23.12.2013
  Autor: Ande Etti

  Ma pole kunagi aru saanud, miks seda koerailmaks nimetatakse – mul on raske uskuda, et selline ilm, nagu siis, kui Anuga Lokkega kokku saime, oleks lemmik isegi ühe labradori jaoks. Anu on aga rõõmus ja nagu järgmise 2,5 tunni jutustamise käigus teada saan, ei ole palju asju, mis tema entusiastlikku ellusuhtumist ja optimistlikku meelt kõigutada suudaksid.

 • Kodu tuleohust priiks: praktilised nõuanded

  Kuupäev: 18.12.2013
  Autor: Siim Siska

  Enne tõsiste külmalainete saabumist ja jõulupuudel küünalde süütamist on alati asjakohane meelde tuletada peamised tuleohtutustreeglid, millest kinni pidamine tagab meile mõnusa ja rahuliku olemise nii pühade kui enne ja pärast seda.

 • Nõuanne: kuidas saab turvatöötaja abistada vaegnägijat

  Kuupäev: 11.12.2013
  Autor: Ande Etti

  Anu Lokke, G4Si turvatöötaja ja pimedate juhtkoerte koolitaja annab nõu: kuidas turvatöötaja saab aidata vaegnägijat.

 • Kuidas töötajaid hoida: koolita, arenda, tunnusta

  Kuupäev: 10.12.2013
  Autor: Priit Sarapuu

  Ainuüksi hea töötaja leidmine on omaette väljakutse, kuid tema pidev motiveerimine on juba mitme muutujaga võrrand, kus raha on vaid üks komponent.

 • Valgekrae tehnikuna rikkeid parandamas

  Kuupäev: 09.12.2013
  Autor: Kristiina Makut

  Head lugejad, seekord avaneb teil võimalus elada kaasa ühe turundusspetsialisti seiklustele tehniku rollis. Ütlen kohe ära, et „rikkeid parandamas“ on natuke palju öeldud, kuna ilma vastavate teadmiste ja kogemusteta ei olnud ma nõus ühegi seadme kallale asuma. Sellegipoolest soovisin ühel tehnikul vapralt järel käia ja tema tegemistest võimalikult põhjalikku ülevaadet saada.

 • G4Si peamaja vana mööbli uus elu

  Kuupäev: 06.12.2013
  Autor: Esme Kassak

  Seoses G4S Eesti peamaja kolimisega ja täiesti uue interjööriga uues hoones läheb vana maja sisu kõik uuele ringile. Lääne piirkonna haldusjuht Margus Pind märgib, et väga palju eeltööd on juba ära tehtud ning mõned suuremad asjad juba ka uue omaniku leidnud. Peamiseks eesmärgiks on olnud vara müüa või siis seda kasutusele võtta piirkondades: kontorites, objektidel ja baseerumispunktides.

 • Villu Õun: tahan elada nii, et jälg jääb maha

  Kuupäev: 04.12.2013
  Autor: Julia Garanža

  Oled 20aastase staažiga Kaitseliidu liige, Rapla maleva lahingukompanii ülem, juhid Eesti suurima turvafirma suurimat divisjoni ning oled viie lapse õnnelik isa. Kellena Sa end ise tunned? Kõik need rollid elavad minus võrdselt ja konfliktivabalt: häälestun vastavalt sellele, mis olukorda juhtima pean. Paari sõnaga on seda raske selgitada, kuid minu jaoks on esmatähtis jälg, mida oma elu jooksul jätan. Vabatahtlikkus, isamaalisus, noorte innustamine ning õige eeskuju andmine on minu jaoks väga olulised märksõnad. Igalühel meist on oma roll, miski, mida peame tegema ning teemegi kõige paremini. Mõnes mõttes võib mind pidada jutlustajaks: püüan läbi enda tegevuse mõjutada teisi, anda positiivset eeskuju: Kaitseliidus, G4Sis, lähedastega.

 • Tuleviku töö: liikumapanevaks jõuks ei ole enam hirm

  Kuupäev: 02.12.2013
  Autor: Irene Metsis

  Eelmisel nädalal toimus Swisshotellis personalitöö konverents „Süstemaatiline personalijuhtimine“ Konverentsil esinesid erinevate ettevõtete juhid ja personalijuhid ning konverentsi modereeris G4Si personalidirektor Irene Metsis, kes jagab meiega oma tähelepanekuid.