Blogi

 • Kes on Eesti keskmine palgasaaja?

  Kuupäev: 29.11.2013
  Autor: Artjom Sokolov

  Vähemalt kord kvartalis võtab meedia üles teema „Eesti keskmine palk“. Iga kvartal avaldavad kaks riiklikku ametit, Eesti Statistikaamet (ESA) ja Eesti Maksu- ja Tolliamet (EMTA) lõppenud kvartali keskmisi palganumbried (EMTA nimetab seda „väljamakseks“). Palganumbrid käivad küll sama riigi kohta, kuid need on mitukümmend protsenti üksteisest erinevad. ESA andmetel on Eesti „keskmine“ palk umbes 40% kõrgem kui kui EMTA andmetel. Kas üks neist eksib? Ei, mõlemal on õigus. Millest tuleb aga siis see erinevus?

 • G4S uus peamaja: tasemetest läbitud

  Kuupäev: 27.11.2013
  Autor: Julia Garanža, Priit Valk

  11. novembril algas uus tööelu ligi 580 G4Si töötajal. Eesti suurima turvaettevõtte jaoks rätsepaülikonnana ehitatud Paldiski mnt 80 peamajja tulid üle Tammsaare teel asunud peamaja rahvas, Rävala puiesteel tegutsenud sularahadivisjoni inimesed, Mustamäe tee värbajad ning Marsi tänaval asunud päevnikud.

 • G4S Eesti ja SOS Lasteküla kutsuvad üles suurendama teadlikkust vanemliku hoolitsuseta laste vajadustest

  Kuupäev: 25.11.2013
  Autor: Ande Etti

  25. novembril avab G4S „Julged hoolida?“ lehel teadmiste ja väärtuste testi Hoolivusmeeter, mis on loodud koostööl SOS Lastekülaga. Hoolivusmeetri keskne teema on vanemliku hoolitsuseta jäänud lapsed, nende vajadused ja inimeste võimalused abistamiseks.

 • G4Slased: Hobiaednik ja veekoera pidaja Kaja Ets

  Kuupäev: 15.11.2013
  Autor: Esme Kassak

  Finantsdivisjoni peaspetsialisti Kaja Etsi töö möödub suuresti arvuti taga, nõudes ülimat täpsust numbrite ja andmebaasidega. Moskvast saadud inseneridiplomiga Kaja oli algselt plaaninud aga bioloogiat minna õppima, mistõttu pole imestada, et tema hobid on numbritest palju rohkem käega katsutavad. Aias kasvab mõnikümmend okaspuud ja roosi, osaliselt juba enda paljundatud.

 • Saad palju valehäireid või jääb õige häire edastamata – otsi viga hooldamata turvaseadmetes

  Kuupäev: 11.11.2013
  Autor: Ande Etti

  G4Si juhtimiskeskuse andmetel on valveseadmete põhjuseta häirete osakaal 24% kõikidest häiretest. Nende vähendamine aitab nii kliendil kui ka turvateenuse pakkujal säästa aega ja raha ning – mis kõige tähtsam – patrullekipaaž jõuab reaalse sissemurdmise korral kiiremini kohale.

 • G4S Koolitus tegutseb

  Kuupäev: 07.11.2013
  Autor: Andres Treimann

  Käesoleva aasta alguskuudel komplekteerisime uue meeskonna arendamaks koolituste valdkonna tegevust. Tõsisemalt vaatasime otsa senisele koolituse tegevusele, tegime kliendibaasi analüüsi, vaatasime üle hinnastamise mudelid ja koostasime detailse tegevusplaani. Nüüd oleme jõudnud selle aasta viimase kvartali lävele ning on paras hetk teha esimene kokkuvõte ning pärida endalt: kuidas meil läinud on?