Blogi

 • Kui oled ostnud turvasüsteemi, siis ka kasuta seda

  Kuupäev: 30.10.2013
  Autor: Ande Etti

  Tervelt 30% Eesti elanikest ei kasuta oma kodu ja lähedaste kaitseks mingeid turvameetmeid: ei turvauksi, -lukke, rääkimata koduvalvest. Kõige efektiivsemaks kaitseks sissemurdmiste korral peetakse aga just valvesüsteeme. Neid ei ole eestlased aga väga varmad kasutama – kui näiteks Iirimaal on valvesüsteem igas teises kodus, siis Eesti leibkondadest kasutab koduvalvet vaid 7%. Lisaks valvesüsteemile sõltub turvaline kodu paljudest pisiasjadest, mis spetsialisti vaatepunktist on küll lihtsad ja lausa elementaarsed, kuid mille peale igapäevaaskeldustesse süvenenuna alati tulla ei pruugi.

 • Soovitused vara kaitseks tormi eest

  Kuupäev: 28.10.2013
  Autor: G4S

  Eestisse oodatava tugeva tormiga seoses jagab turvafirma G4S soovitusi oma vara kaitseks tormikahjustuste eest. Turvafirma praktika näitab, et tugeva ilmastikuolude muutusega, sh tormidega kaasneb kuni kolmekordne objektidelt laekuvate signaalide kasv, suure osa nendest moodustavad teated elektrikatkestustest. Häireolukordade lahendamiseks kaasab G4Si juhtimiskeskus täiendavad jõud.

 • G4Si sisekontroll: mainehoidmisüksus

  Kuupäev: 28.10.2013
  Autor: Julia Garanža

  Jätkame G4Si erinevate üksuste tutvustamise traditsiooni ning esitasime küsimused mehele, kes on harjunud neid ise esitama. Sisekontrolliosakonna juhataja Rain Pendiga vestles Julia Garanža.

 • Irene Metsis: Soolised stereotüübid pärsivad konkurentsivõimet

  Kuupäev: 24.10.2013
  Autor: Irene Metsis

  G4S Eesti personalidirektor Irene Metsis kirjutab Äripäevas kommentaarina, et niinimetatud meeste ja naiste erialade olemasolu mõjutab värbamist ja ettevõtte konkurentsivõimet.

 • Ei saa me läbi Lätita!

  Kuupäev: 22.10.2013
  Autor: Andres Treimann

  2014. aasta esimesel päeval hakkab ka Lätis kehtima euro. Ettevalmistustööd käivad täie hooga ja tegemisi on kuhjaga. Kuna oleme ise selle protsessi läbi teinud, siis on meil ka aimu, milline pingerohke ja stressirikas aeg Läti kolleege ees ootab.

 • G4S: muuda kodu turvaliseks!

  Kuupäev: 18.10.2013
  Autor: Ande Etti

  G4S Eesti algatatud „Julged hoolida?“ liikumine alustab kodu turvalisuse teemalise teavitustööga. „Julged hoolida?“ leht pakub lugemiseks asjatundjate praktilisi nõuandeid, kuidas oma kodu ja lähedasi kaitsta.

 • Reportaaž Saaremaa Rallilt: vaatleja pilguga

  Kuupäev: 17.10.2013
  Autor: Julia Garanža

  “G4Si turvaonu, miks autod ei sõida?” Ralli turvajuht Kristjan Saarik mõõdab raskel sammul Rüütli hotelli juures turvalintidega ristirästi piiratud ohutustaskut, mille taga seisab kärsitu rallipublik. Nagu hiljem selgub, pausi põhjustab elektriliini posti langemine, mille vastu üks ralliautodest sõitis.

 • Valgekrae rahavedu plaanimas

  Kuupäev: 16.10.2013
  Autor: Esme Kassak

  Kõik on vahel näinud, kuidas sularahaautomaatidesse raha viiakse. Tõsised mehed, tähtsad kohvrid – töö kiire ja korralik. Kust ja kuidas tegelikult sularaha teekond alguse saab, pannakse päeva- ja isegi nädalaplaanidesse sularahadivisjoni juhtimiskeskusest. „Selge, ei soovi!“ või siis „Tuleme, head päeva!“ on peamised laused, mida valgekraena keskuse tööd uudistades kõige sagedamini kuuleb.

 • G4Si 386-sõidukiline autopark – kuidas me seda haldame?

  Kuupäev: 11.10.2013
  Autor: Andres Pastarus

  Septembri alguse seisuga kuulus G4Si autoparki 386 sõidukit. 65% neist sõidukitest on tehnikute kasutuses ja operatiivsõitudeks. Viimased jagunevad patrullideks, rahaveomasinateks ja Ühisteenuste liikluskorraldusega tegelevateks masinateks. Aastas vahetame välja umbes 140 autot.

 • Saaremaa Rallil tagab turvalisust ligi 250 G4Si turvatöötajat

  Kuupäev: 10.10.2013
  Autor: Julia Garanža

  Nädalavahetusel, 11. ja 12. oktoobril toimuvale 46. Saaremaa Rallile on oodata tuhandeid rallisõpru, kelle turvalisuse tagamiseks teeb võistlustel tööd ligi 250 G4Si turvatöötajat.

« Previous |  [1] 2  | Next »