Blogi

 • Aasta sportlane Olga Andrejeva: jooksmine on mu elu

  Kuupäev: 31.01.2013
  Autor: Raido Rätsep

  Olga Andrejeva - turvatöötaja-administraator ja sportlane: „Olen pühendunud spordile, minu arengut jälgib ja toetab G4S. Töö, võistluste ja treeninglaagrite ühildamisel on tööandjal oluline roll.“ G4S on spordisõbralik tööandja!

 • Aasta tegija Reigo Tori ihkab näha maailma

  Kuupäev: 30.01.2013
  Autor: Julia Garanža

  Swissotellis objekti vanemana töötav Reigo uhtus G4Si randa eurolaine. Üleskutse anda oma panus euro turvalisse tulekusse kõlas täpselt õigetele kõrvadele.Eluaeg sporti teinud ning noortele üritusi korraldanud Reigo läbis vajalikud koolitused ning õige pea leidis end Saaremaalt – Leisi postkontorist, kus jälgis hoolega, et kohalikud elanikud saaksid kroonid turvaliselt eurodeks vahetatud. „See oli huvitav kogemus: Leisi memmed tõid oma elu jooksul sukasäärde kogutud säästud eurodeks vahetama. Ümbrikust võeti välja 30 000 krooni ning asemele pandi uhiuued eurod. Nii need memmed ümbrikutega seal muudkui vahetusid.“ Selles esimeses töökohas oli Reigo jaoks veel midagi, mis osutus väärtuslikuks boonuseks: „Minu ööbimiskohas oli suur raamaturiiul, ulata vaid käsi ja vali endale meelepärane raamat.

 • Sularaha = turvaline ja universaalne

  Kuupäev: 22.01.2013
  Autor: Veiko Vaher

  Möödunud aastal toimus sularahateenuste turul mõningane mahtude vähenemine - eelkõige läbi hinnasurve ja erakordselt madalate hoiuseintresside. Samas on hea meel tõdeda, et inimesed kasutavad jätkuvalt kaupade ja teenuste eest maksmisel aktiivselt sularaha. Näitab seda kasvõi sularahaautomaatidest väljavõetud raha hulk, mis 2012 aastal oli 13% suurem kui 2011 aastal.

 • VIDEO: Oleme osa Sinu turvalisest päevast

  Kuupäev: 17.01.2013
  Autor: G4S

  Oled kunagi mõelnud, kui palju on Sinu elus G4Si? Et iga kupüür, mille sularahaautomaadist võtad, on G4Si kassiiride poolt loetud? Lähed kauplusesse – kohtad ka seal sini-punast vormi. Naudid päikeselist randa? Ka siin ollakse Sinu eest valvel. Lendad soojale maale puhkama? „Turvalist reisi!“ soovivad meie lennunduse julgestajad. Oleme Sinu eest valvel. Kõikjal. Alati. Olles osa Sinu turvalisest päevast.

 • G4S Autovalve saadab 4x4-reisijaid teel Norilskisse

  Kuupäev: 10.01.2013
  Autor: Tarmo Pärjala

  24. jaanuari hommikul stardib 4 autotäit eestlasi järjekordsele ekstreemsele automatkale. Matkaliste turvalisuse tagamiseks on sõidukitele paigaldatud ka seekord G4S Autovalve.

 • „Hoolivusmeetri“ võitjaid liigutas südamlik auhind

  Kuupäev: 08.01.2013
  Autor: Ande Etti

  Novembri- ja detsembrikuus testis G4Si algatatud „Julged hoolida?“ lehel „Hoolivusmeetriga“ oma teadmisi 2010 inimest. Seekord andsime neile võimaluse panna proovile oma suhtumine ja teadmised-oskused olukorras, kus keegi vajab abi. Küsisime nii teiste aitamise kohta kui ka seda, kuidas käitutaks olukorras, kui abivajaja on vastaja ise, lemmikloom või väike laps.