Sinu eest valvel!

Blogi

 • Ühiselamu sai värskenduskuuri

  Kuupäev: 28.09.2012
  Autor: Julia Garanža

  Septembris lõpevad ühiselamus remonttööd, mis muudavad 70 G4Slase ja ligi 100 välismaalase jaoks asenduskoduks oleva ühika hubasemaks, mugavamaks ja kodusemaks. „Tubades: köögis, dušši- ja WC-ruumides poonisime põrandad, värvisime üle köögi seinad. Trepikoda sai samuti värske värvikihi. Köökides, kus vaja, vahetasime välja pesumasinad, külmkapid ja elektripliidid, tubades on nüüd uued kušetid ja toolid, aknad on soojustatud,“ kirjeldab ühiselamus toimunud muutusi selle juhataja Kalev Põlluaas.

 • Värbamiskampaaniaga said G4Slased ligi 20 000 eurot preemiaid

  Kuupäev: 26.09.2012
  Autor: Gerly Tuisk

  Meie kõigi soovidele vastu tulles - soovituskampaania jätkub kuni aasta lõpuni. „Soovita ja teeni“ kampaania sai avapaugu aprillikuus ja on meie meeskonda tublisti uusi liikmeid juurde toonud. Kõlab uhkelt, kui öelda, et sajad meie töötajad on usinalt värbamistööd teinud ning oma sõpru/tuttavaid G4Si tööle kutsunud. Laskem numbritel rääkida enda eest: 270 soovitatust tuli meile tööle 145 uut töötajat, kokku maksime meie töötajatele värbamispreemiaid ligi 20000 euro eest.

 • Teeme koostööd Eesti Töötukassaga

  Kuupäev: 20.09.2012
  Autor: Julia Garanža

  Eile sõlmisid töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja G4S Eesti juhatuse esimees Priit Sarapuu koostööleppe, mille põhieesmärgiks on töötukassas arvel olevate inimeste tööle aitamine ja ettevõttele sobivate töötajate vahendamine.

 • Taga oma jalgrattale ohutu talvitumine

  Kuupäev: 13.09.2012
  Autor: Ande Etti

  Paljude jaoks on suvi vabaõhuspordialade kõrgaeg ning talve tulles rändavad paljude rulluisud, rulad ja jalgrattad panipaikadesse kuivemat ja päikeselisemat ilma ootama. Palju räägitakse sellest, kuidas hoida avalikus kohas oma jalgratast pikanäpumeeste valdusesse sattumast. Samas tasuks jalgratast talvepuhkusele saates samuti läbi mõelda, kus ja kuidas tagada see, et ratas ka kevadel alles on.

 • Kas oled hooliv liikleja?

  Kuupäev: 04.09.2012
  Autor: "Julged hoolida?"

  „Kõik on uus septembri kuus,“ – selles pisut leierdatud ütlemises on oma tõetera sees, eriti kui mõelda tuhandetele peredele, kes tänavu septembris saatsid oma lapsi esimest korda kooli. Haridus- ja Teadusministeeriumi andmete kohaselt alustas tänavu üle Eesti oma kooliteed ligi 13 200 mudilast, neist rohkem kui kolmandik (4256) peavad navigeerima pealinna tihedas liikluses. Uus kool, uued teadmised ja täiesti uus koolitee - et teekond teadmisteni oleks turvaline, kutsume koolijutse ja nende vanemaid testima oma liiklusalaseid teadmisi Facebookis „Julged hoolida?“ lehel.