Sinu eest valvel!

Blogi

 • Turvaline kool

  Kuupäev: 29.08.2012
  Autor: Ene Raja

  Lapse jaoks on koolitee algus suur muutus. Kindlasti on kas siis teie peres või teie lähedaste peres lapsi, kes lähevad tänavu 1. klassi. Uus olukord on harjumatu nii lapse kui ka täiskasvanu jaoks. Tahame enne septembri algust teiega jagada lihtsamaid tõdesid, et lapse kooliaeg oleks turvaline. Samuti ei tee ülekordamine paha koolijütsidele, kel juba mitmes kooliaasta algamas.

 • Kodu tuleohutuks!

  Kuupäev: 27.08.2012
  Autor: Priit Valk

  Suvel on õige aeg mõelda küttesüsteemi hooldamise peale, sest puhastamata korstendesse ja lõõridesse kogunenud tahm ja nõgi võivad põhjustada tulekahju.

 • Kohus asus menetlema G4Si kaebust Tallinna Sadama turvahanke osas

  Kuupäev: 22.08.2012
  Autor: G4S

  Tallinna Halduskohus võttis menetlusse G4Si kaebuse Riigihangete vaidlustuskomisjoni otsuse ning AS Tallinna Sadam riigihankes turvateenuse osutamiseks USSi kvalifitseerimise, tema pakkumuse vastavaks ja edukaks tunnistamise peale.

 • Nutikas juhtmevaba valve- ja videosüsteem

  Kuupäev: 21.08.2012
  Autor: Veikko Raasuke

  Ajakirja Digi juuninumbris nimetati kümme asja, mis peavad kodus targemaks minema. Selles nimekirjas teisel kohal oli valvesüsteem, mille kohta öeldi, et „see tehnoloogia ei ole enam kasutuskõlblik“ ja „miks ma ei saa seda kõike oma nutitelefonilt teha“. Tundub tõesti loogiline, et tehnika areng peaks kõike seda võimaldama. Ja võimaldabki, mille kinnituseks on nutikas valve- ja videosüsteem iConnect Two-Way.

 • Andsime kohtule taotlu­se Tallinna Sadama turvahanke otsuse tühistamiseks

  Kuupäev: 14.08.2012
  Autor: Priit Sarapuu

  Eile, 13. augustil andis G4S Tal­linna halduskohtusse taotlu­se, milles palume tühistada Tallinna Sadama turvahankes tehtud otsused USS Security kvalifitseerimise, tema pakkumuse vastavaks tunnistamise ja edukaks tunnistamise kohta.

 • Ärivalve tervikpaketiga liitujaile kingituseks valvekaamera ja iPad

  Kuupäev: 13.08.2012
  Autor: Kristjan Mikk

  Äri turvalisust ei tasu saatuse hooleks jätta. Tänasest algas ärikliendile mõeldud kampaania – nimelt anname septembri lõpuni G4Si Ärivalve paketiga liitujaile tasuta valvekaamera koos iPadiga. See annab mugava võimaluse äris toimuvat jälgida igal sobival ajal ja igas sobivas kohas.

 • Suplejavaenulik suvi soosib päästetreeninguid

  Kuupäev: 10.08.2012
  Autor: Julia Garanža

  Eile, 9. augustil panid G4Si Tallinna randade vetelpäästjad taas oma võimed proovile. Kaheteistkümnest võistkonnast osutus kõige kiiremaks Pirita ranna meeskond koosseisus Artjom Plaksin ja Paap Urbanus.