Sinu eest valvel!

Blogi

 • Mõtleme julgelt ja loovalt

  Kuupäev: 31.07.2012
  Autor: Andres Lember

  1. augustist võtab G4Si juhtimise üle Priit Sarapuu. Milliseid arengusuundi prognoosib uus juht G4Sile ja turvavaldkonnale tervikuna uuris Priidult Andres Lember.

 • Siberi ekspeditsiooni matkalised on tagasiteel

  Kuupäev: 27.07.2012
  Autor: Julia Garanža

  Jälgime huviga ning jagame rõõmuga 10-liikmelise (9 meest ja üks vapper naine) seltskonna hulljulge reisi muljeid. G4S jälgimissüsteemidega varustatud kolme maasturiga liikuvad matkasellid on võtnud eesmärgiks näha oma silmaga Euraasia kõige idapoolsemat linna Magadani, mis on tänaseks ka tehtud.

 • Pakume koos Ühisteenustega infokaitseteenust

  Kuupäev: 13.07.2012
  Autor: Maarika Haavistu

  Et mis asi on „infokaitseteenus? See on turvaline lahendus, mis vabastab ettevõtteid vanadest paberdokumentidest diskreetselt, mugavalt ja ohutult.

 • Otsime oma töötajate hulgast fotomodelle!

  Kuupäev: 11.07.2012
  Autor: Gerly Tuisk

  Kes iganädalaselt meie uudiseid tarbivad, teavad, et juunis sai avalöögi G4S`i fotomodellide otsing. Katse, kas meie töötajad töökuulutustel oma tööandjat esindada sooviksid, viisime esmalt läbi lennujaama meeskonnas. Üleskutsele ennast reklaamtähena üles anda reageerisid mitmed inimesed.

 • G4S Rannavalve: uppuja tuleb päästa ka väljaspool ametlikku suplusala

  Kuupäev: 09.07.2012
  Autor: Henry Seemel

  Möödunud nädala lõpus Postimehes ilmunud uudis Floridas eestlase uppumissurmast päästnud vetelpäästja vallandamisest töölt tekitas lehe lugejate seas elava arutelu. Firma, milles vetelpäästja töötas, põhjendas vallandamist sellega, et vetelpäästjad ei tohi lahkuda oma vastutusalast. USA rannavalvurite G4S Eesti kolleegid on samuti hämmastunud Florida veeohutuse eest vastutava ettevõte käitumisest.