Sinu eest valvel!

Blogi

 • Lennujaam pikendas G4Siga turvalepingut

  Kuupäev: 20.04.2012
  Autor: Andres Lember

  Üle kümne aasta Eestis lennureisijate turvalisust taganud G4S teeb seda ka järgmisel kolmeaastasel lepinguperioodil.

 • Tunnustame Häid Naabreid

  Kuupäev: 20.04.2012
  Autor: G4S

  Kutsume koostöös MTÜga Eesti Naabrivalve üles kõiki Eesti elanikke osalema Hea naabri konkursil. Konkursi abiga tunnustame tublisid ja abivalmis naabreid ning loodame edendada heanaaberlikke suhteid kogukondades. Anna oma heast naabrist teada - kirjuta temast väike lugu või too välja, miks just tema on parim naabrimees-, -naine või -pere. Saada naabri tutvustus kuni 10. maini 2012.

 • Kui naised pargivad autot paremini kui mehed

  Kuupäev: 12.04.2012
  Autor: Andres Lember

  Naised pargivad autot paremini kui mehed. Tean, et selle väite esitamisega teenisin ilmselt ära sadade sookaaslaste pahameele. Sest on ju kõik autosse ja autojuhtimisse puutuv teemaks, milles mehed on a priori naistest targemad, osavamad, paremad. Vastupidine võiks ilmselt nii mõnelegi egole kõva laksu anda.

 • Sadakond doonorit ja üle 65 liitri verd

  Kuupäev: 09.04.2012
  Autor: Andres Lember

  Verekeskuse andmeil andis mullu verd 99 G4S-lasest doonorit, vereloovutusi oli nende peale kokku 145. Viimase kolme aasta tublimad vereloovutajad on verekeskuse andmeil olnud Ove Sesmin, Janek Konsap ja Margus Taprimäe.

 • Koduvalve annab rattad alla

  Kuupäev: 02.04.2012
  Autor: Tarmo Pärjala

  Kõik kliendid, kes aprilli jooksul G4S koduvalve täisvõi kombineeritud teenusega liituvad, saavad kingituseks moeka, mugava ja stiilse jalgratta Classic. Valikus on nii meesteratas kui ka naiste mudel. Rattad on Shimano käiguvahetitega ning neil on vajalikud tuled, et sellega oleks lubatud sõita ka pimedal ajal.