Sinu eest valvel!

Blogi

 • G4S TOIDAB USSI

  Kuupäev: 31.03.2012
  Autor: G4S

  G4S hoolitseb kollase ussi kõhutäie ja turvalise kodu eest. AS G4S Eesti toetab Tallinna Loomaaia auväärset asukat – Eesti suurima turvafirma lemmikuks osutus ladinakeelset nime „Ophisaurus apodus“ kandev kollane uss.

 • G4S osutab Briti politseile tugiteenuseid

  Kuupäev: 28.03.2012
  Autor: Andres Treimann

  G4S võitis eelmise aasta lõpus hanke Ühendkuningriigis Lincolnshire krahvkonnas politseile tugiteenuste osutamiseks. Taoline koostööleping eraettevõtte ja politsei vahel on esimene sellelaadne ning tõotab huvitavat koostööd mõlemale poolele. Konkursil osales 160 pakkujat, kellest viisaliti välja läbirääkimisteks ja finaali jõudsid G4S ja ettevõte nimega Steria.

 • G4S valvab Milistrandi naftaterminali

  Kuupäev: 26.03.2012
  Autor: Andres Lember

  Märtsi lõpus lisandus G4S logistikaobjektide hulka Tallinna külje all Viimsi vallas asuv Milstrandi naftaterminal. varem valvas terminali USS Security.

 • Reisi turvaliselt!

  Kuupäev: 23.03.2012
  Autor: Margus Kolumbus

  Planeerimine, ohutusabinõud ja veel kord planeerimine - ka kõige spontaansema reisi õnnestumise eelduseks on reisija enda tähelepanelikkus ja läbimõeldud plaan. Selle igava jutu peale võiks lugemise ka lõpetada, kuid just sellise soovituse annaks Sulle nii maailma peenemaid hotelle eelistav snoob kui ka hosteli-usku märsilohistaja. Reisifirmad võivad kinnitada, et ühesuguse puhkusepaketi valinud pered võivad saada täiesti erinevad reisimuljed. Miks? Sageli peitub vastus reisija enda hoiakutes ning tegemata kodutöös. Siit ka esimene soovitus: kuulake tähelepanelikult reiskonsultanti ning „guugeldage“ sihtmaa kombeid – nii saate vältida kultuurišoki ning ei loo endale valesid illusioone.

 • Kirjuta tulevik turvaliseks

  Kuupäev: 22.03.2012
  Autor: Kadi Sumberg

  Julged hoolida? tänavune kampaania on läbi käinud kaks maakonda – Harjumaa ja Järvmaa ning märtsis räägime HOOLIN lehel Tartumaa turvalisuse teemadel. Nende kolme kuuga oleme kokku saanud paljude erinevate inimestega ja rääkinud mitmeid tunde turvalisuse teemadel. Kuid kõigist nendest vestlustest on kõlama jäänud üks mõte – turvalisus on hoolimine; see on märkamine ja tähelepanemine ning nendest tähelepanekutest rääkimine. Ja olgu nendeks tähelepanekuteks siis head või halvad juhtumid.

 • Kristiine kaamerasüsteemi hanke võit

  Kuupäev: 21.03.2012
  Autor: Maarika Haavistu

  G4S Eesti tütarettevõte Alarmtec AS võitis Tallinna transpordiameti poolt korraldatud hanke, mille käigus paigaldatakse aprillis Tallinnas Kristiine ristmikule kaks Eestis seni ainulaadset kaamerasüsteemi.

 • Kokkuhoid valest otsast

  Kuupäev: 19.03.2012
  Autor: Andrus Ossip

  Eelmisel nädalal kirjutas Postimees, et aina kallinev kütusehind piirab politseipatrullide sõite ning kütuselimiidist kinnipidamist jälgitakse pingsalt. Artiklist selgub veelgi, et kokkuhoiu saavutamiseks ostab siseministeerium uusi patrullsõidukeid – need võtavad vähem kütust. Samas on täiesti lihtne, loogiline ja ka säästlik lahendus meil nina all olemas, see on isegi seadusesse sisse kirjutatud – siseministeerium ostku korrakaitse teenust sisse turvaettevõtetelt.

 • Tänuavaldus soome kliendilt: külmarohi soojale südamele

  Kuupäev: 06.03.2012
  Autor: Kardo Kurm

  Möödunud nädalal üllatas G4Si Pärnu esinduse inimesi soome päritolu härrasmees, kes olles meie klient, soovis avaldada tänu patrullekipaaži turvatöötajale Ülo Nõmmele. Tänuavaldus saabus G4Si jaoks veidi ootamatul kujul – peale südamlikke tänusõnu, jättis Pärnus kodu omav Timo G4Si esindusse kaks külmarohupudelit Ülo Nõmmele, tänutäheks kodu veekahjustuste ärahoidmise eest.

 • Tere tulemast, Sokos Hotel Viru!

  Kuupäev: 03.03.2012
  Autor: Julia Garanža

  Veebruaris lisandus AS G4S Eesti valveteenuseid kasutatavate esindusobjektide nimistusse Tallinna parimate hotellide hulka kuuluv Sokos Hotel Viru.

 • Tallinna lennujaamas kasvab maht - pakume tööd

  Kuupäev: 02.03.2012
  Autor: Gerly Tuisk

  Eesti esindusvärava turvalisuse tagamine on juba pikka aega G4S Eesti pädevuses olnud: osutame Tallinna Lennujaamale lennueelset julgestuskontrolli ja turvateenust aastast 2000. Sujuvamaks reisijate teenindamiseks Tallinna Lennujaamas avatakse peagi uus liin ning seoses sellega otsime uusi liikmeid oma turvameeskonda.