Sinu eest valvel!

Blogi

 • G4Si Autovalve taas teisel pool Polaarjoont

  Kuupäev: 22.02.2012
  Autor: Tarmo Pärjala

  G4S jälgimissüsteemidega varustatud kolmest erivarustusega maastikuautost koosnev ekspeditsioon asub 24.veebruaril taas teele Venemaale, et teha teistkordselt tutvust polaarjoone taga toimuvaga. Seekordne reis Ust-Karasse on loogiline jätk aasta alguses toimunud polaarreisile Naryan-Mar´i, sest tookord reisi kavva võetud küüdituslinn Vorkuta jäi tänu läbimatule rajale kättesaamatuks. Ja kuna saavutamata jäänud eesmärgid jäävad kripeldama, stardibki uus ekspeditsioon Vorkutasse ja sealt edasi Kara mere ääres asuvasse linna nimega Ust-Kara.

 • Rein Riitsaar - turvajuht, maadleja, treener

  Kuupäev: 20.02.2012
  Autor: Julia Garanža

  Veebruaris on Lõuna piirkonna turvajuhil Rein Riitsaarel iga minut arvel: tulemas on järjekordsedJaan Jaago mälestusvõistlused maadluses, kus 13 tema treenitavat poissi kavatsevad saada häid kohti kreeka-rooma maadluses.

 • Jäine hingus ehk turvaturg 2012

  Kuupäev: 17.02.2012
  Autor: Andrus Ossip

  Sügisel raputas avalikust ja finantsturge sõnum, et koondamislaine tõttu kümmekonnas Euroopa suurpangas kaotab töö ligi poolsada tuhat inimest. Teiste seas teatas meilegi tuntud Nordea, et oodatud kuluefektiivsuse ja tootlikkuse tõstmiseks peab Rootsi suurim pank koondama 2000 inimest ehk 5,9% töötajaskonnast. Nordea president Christian Clausen sõnas, et pank reageerib turul oma tugevuse säilitamiseks varakult, sest alternatiivne variant – oodata ja olukorda jälgida – ei tule kõne allagi. Detsembris andis Swedbank teada, et Balti riikides kaotab töö 300 inimest, teist sama palju Rootsis.

 • Valvesüsteemi meelespea

  Kuupäev: 14.02.2012
  Autor: Tarmo Pärjala

  Alates jaanuarist jagavad G4S patrullekipaažid ka tehnikud klientidele valvesüsteemi kasutamise meelespea kleebiseid – tagamaks paremat teenindust ning vähendamaks valehäirete arvu. Tänaseks on jagatud sadu punavalgeid kleepsusid ning tagasiside on olnud väga positiivne.

 • G4S Aasta tegija Marek Lass

  Kuupäev: 13.02.2012
  Autor: Andres Treimann

  Perekeskne rahavedaja, aasta tegija tiitliga pärjatud Marek Lass otsib actioni ja adrenaliini, kuid mitte tööst. Marek Lassi tööväline elu on olnud üks sularahadivisjoni hästi hoitud saladusi. Kõik teavad, milline on Marek tööl, aga kui küsin tema endistelt Tallinna kolleegidelt mehe hobide või huvide kohta siis ei saa ma tegelikult midagi teada. 12 aastat koos töötamist ja ei midagi erilist! Mis seal ikka, võtsin Mareki tema vabal päeval ette ja kuulasin üle. Juba 15 minutiga sain sellise infohulga, et kõige kirjeldamiseks võiks välja anda erilehe.Kuna leppisime kohe kokku, et tööst ei räägi, siis oli minu huvi eranditult töövälisele elule suunatud.

 • Elektriautode laadimisvõrgu opereerimine

  Kuupäev: 06.02.2012
  Autor: Andres Lember

  G4S ja Ühisteenused hakkavad opereerima ABB poolt rajatavat üle-eestilist elektriautode kiirlaadimisvõrku. Maailmas esimese üleriikliku elektriautode kiirlaadimisvõrgu rajab ABB, kes võitis vastava riigihanke. G4S osales hankel ABB alltöövõtjana. Maailma esimene üleriiklik laadimisjaamade võrgustik valmib 2012. aasta jooksul.

 • Keila linna lood

  Kuupäev: 03.02.2012
  Autor: Julia Garanža

  Depressiivsed Eesti väikelinnad? Vale puha. Seda võiks kinnitada iga G4Si patrullekipaaž, ükskõik, millises Eestimaa paigas ta valvet ei peaks. Tuleb käia ringi lahtiste silmadega ja osata märgata: elu keeb ka väikestes linnades, eriti pulbitsevaks muutub ta öösel, koolivaheaegadel ning kuu esimesel nädalal, kui oma vürtsikat nooti on lisamas äsja saadud palk… Jaanuaris alustas Keilas ööpäevaringset patrullimist G4Si patrullekipaaž, kes jagab teiega alanud aasta esimese kuu tähelepanekuid.

 • Lülita sisse kodukindlustus

  Kuupäev: 02.02.2012
  Autor: Kristjan Mikk

  Võib kahtluseta väita, et kodu on meie kalleim vara. See on koht, kus soovime tunda end kindlalt, kus meil ja meie lähedastel oleks hea ja turvaline. Olenemata sellest, kui hoolikad me ise ka ei oleks, võib elus tulla ette ootamatusi, mis selle kindlustunde kõikuma lööb. On üsna ebameeldiv koju jõudes avastada, et ülemine naaber on vannivee jooksma jätnud ja niimoodi teie elamise üle ujutanud või on elektrilühisest tuli valla pääsenud. Kahjuks ei ole võimalik sellist olukorda täielikult vältida. Suuremat kahju aitab küll ära hoida korralik valvesüsteem, mis õnnetusest õigeaegselt märku annab, kuid juba tekkinud kahju jääb sageli koduomanike endi kanda. Selleks, et elu kiiresti tavarütmi tagasi saada, on suureks abiks kodukindlustus, mis aitab taastada kodu selle endisel kujul.

 • Kleepuv lahendus kaitseb raha

  Kuupäev: 01.02.2012
  Autor: Andres Treimann

  G4S Cash Solutionsi poolt loodi Inglismaal uudne lahendus, et ennetada kallaletunge inkassaatoritele ja kaitsta klientide raha võimalike röövide eest.